KZM - 6120 - wydaje tylko dźwięk BIOS

Płyta KZM - 6120 po podłączneiu RAMu (sprawnego), procka (Pentium II, Pentium III 500, Pentium III 600) i podłaczniu poprawnie monitora oraz klawiatury wydaje tylko syganły BIOS. Są to sygały o jednakowej długości, ale odstepy między nimi sa rózne (pomiędzy 4 pierwszymi dźwiękami krótkie a ostatnia przerwa długa, potem znowu 4 pierwsze sygnały miedzy którymi są krókie przerwy i 1 długa). Nie mam manuala od tej płyty, ani nic nie wyszukałem na temat takiego problemu. Do komputera nie jest podłącza mysz, a monitor LCD jest podłączany na D-SUB. Zasilacz sprawny (szef 300W odpala na Epoxie z tymi prockami i Ramem). Coś mi podpowiada jednak, że może to być problem ze zintegrowaną garfiką, ale nie wiem czy jest sens kołowac grafe na PCI.

A skąd wiesz że ta pamięć pasuje do tej płyty?

A jak tam ustawienia mnożnika,fsb,napięcia CPU - zworki/dipy i czy płyta obsługuje takie CPU?

z tego co udało mi się znaleźć płyta powinna pracować z nimi normalnie.

mnożnik, FSB, napięcie - nie mam jak ustawić. Na monitorze nie pokazuje się absolutnie nic. Zworek nie widziałęm na płycie, dipy tak szczerze mówiąc nie wiem jak na niej ustawić (brak manuala).