L. A. Noire problem po instalacji spolszczenia

Witam

Po zainstalowaniu spolszczenia do gry L. A. Noire i uruchomieniu jej, gre wyrzuca do pulpitu z komunikatem “L. a. noire przestał działać”.

O co chodzi, w czym jest problem?

Gra dziala normalnie bez spolszczenia, tylko po jego instalacji coś jest nie tak.

Prosze o pomoc, bo ostrze ząbki na gre

Oto parametry komputera:

Windows 7

Intel Core i5 m 430 2,27 GHz

Ati radeon mobility HD 5650

4 GB Ram

DirectX 11

 

O to rozwiązanie oraz powód twoich komplikacji z tą produkcją.

Na to rozwiąznie wpadłem sam,ale Ta gra jest z gatunku kryminalistycznego a mój angielski jest bardziej intyicyjny z Tąd łatwiej bedzie zrozumieć jak grać w ojczystym języku, Na dodatek innym posiadaczą gry spolszczenie działa normalnie, dlatego wolałbym znaleźć inna przyczyne problemu.

Gra jest oryginalna

W takim razie sprawdź wersje gry (swoją i osoby u której ona działa) oraz sprawdź jakie pliki podmieniasz, może są uszkodzone. Trudno jest powiedzieć co powoduje crash gry tak na odległość…

gra oryginalna ?

Na forum piszemy w języku polskim - popraw swój post korzystając z polskich znaków diakrytycznych.

Gra jest oryginalna a dziwne jest też to że spolszczenia ściągałem 3 rożne i z rożnych źródeł

Jakim cudem mogłeś ściągnąć 3 różne spolszczenia skoro jedna grupa zdecydowała się to przetłumaczyć :smiley:

 

Poza tym,po skończeniu spolszczenia,dużo osób miało problem, z niedziałającą grą - większość to byli piraci.

 

Jednak,jeżeli faktycznie masz oryginalną wersję, w dodatku z steama, to na czas instalacji masz włączonego, czy wyłączonego ?