L.A. NOIRE - spolszczenie


(Andrzejkawala1047) #1

Witam mam pytanie czy orientujecie się może kiedy strona lanoire.pl wyda spolszczenie do tej gry bardzo prosiłbym o info bo ostatni post o spolszczeniu był 8 grudnia 2011r. Jeśli ktoś ma dokładne info to będę wdzięczny. Dziękuję


(Xparanienormalnyx) #2

Tak, oczywiście wiemy lepiej niż właściciele owej strony… Nikt poza samym wydawcą nie może tego wiedzieć, przecież to logiczne.


(Andrzejkawala1047) #3

przecież wyraźnie jest kto dysponuje informacją niech pisze!


(Xparanienormalnyx) #4

To może inaczej… Jeżeli wydawca spolszczenia je dokończy bądź też będzie pewien kiedy dokończy i udostępni - wtedy sam na swojej stronie to ogłosi, na bank nie rozpowiada tego osobom trzecim które to dadzą ci tutaj taką informację. Teraz rozumiesz, czy napisać po chińsku?


(Adrian Smolinski17) #5

Jeszcze poczekamy na te spolszczenie , do GTA IV czekaliśmy jak się nie mylę 15 miesięcy .

Pozdrawiam. :slight_smile:


(A) #6

Witam

Byłem oficjalnym testerem spolszczenia i dlatego jako jeden z niewielu miałem do niego dostęp. Zostałem wyrzucony z ekipy lanoire.pl i dlatego postanowiłem udostępnić niedokończone spolszczenie z 19. lipca. Spolszczone jest 95% gry, czasami mogą wystąpić błędy językowe, ponieważ nie jest ono w pełni sprawdzone. Instrukcja instalacji jest w archiwum. Spolszczenie 95% z 19. lipca od lanoire.pl znajdziecie tutaj: http://chomikuj.pl/lanoire/

Pozdrawiam


(Dsa121) #7

Mam link do pobrania Spolszczenia L.A Noire :smiley: i się nim podziele

http://tnij.com/lEMl8 Wszystko ładnie działa niektóre momenty nie są przetłumaczone bo w końcu to nie jest spolszczenie 100% ale i tak jest świetne :wink: Polecam !


(Skibaa10) #8

Weź wstaw na jakiś hosting, a nie na jakies spamerską strone! !!


(Tomdoki) #9

@SKIBA100,

Spolszczenie jest dopiero robione. Pracuje nad nim zespół BDIP. Link: www.bartledooinpolish.com