L.A. NOIRE - spolszczenie

Witam mam pytanie czy orientujecie się może kiedy strona lanoire.pl wyda spolszczenie do tej gry bardzo prosiłbym o info bo ostatni post o spolszczeniu był 8 grudnia 2011r. Jeśli ktoś ma dokładne info to będę wdzięczny. Dziękuję

Tak, oczywiście wiemy lepiej niż właściciele owej strony… Nikt poza samym wydawcą nie może tego wiedzieć, przecież to logiczne.

przecież wyraźnie jest kto dysponuje informacją niech pisze!

To może inaczej… Jeżeli wydawca spolszczenia je dokończy bądź też będzie pewien kiedy dokończy i udostępni - wtedy sam na swojej stronie to ogłosi, na bank nie rozpowiada tego osobom trzecim które to dadzą ci tutaj taką informację. Teraz rozumiesz, czy napisać po chińsku?

Jeszcze poczekamy na te spolszczenie , do GTA IV czekaliśmy jak się nie mylę 15 miesięcy .

Pozdrawiam. :slight_smile:

Witam

Byłem oficjalnym testerem spolszczenia i dlatego jako jeden z niewielu miałem do niego dostęp. Zostałem wyrzucony z ekipy lanoire.pl i dlatego postanowiłem udostępnić niedokończone spolszczenie z 19. lipca. Spolszczone jest 95% gry, czasami mogą wystąpić błędy językowe, ponieważ nie jest ono w pełni sprawdzone. Instrukcja instalacji jest w archiwum. Spolszczenie 95% z 19. lipca od lanoire.pl znajdziecie tutaj: http://chomikuj.pl/lanoire/

Pozdrawiam

Mam link do pobrania Spolszczenia L.A Noire :smiley: i się nim podziele

http://tnij.com/lEMl8 Wszystko ładnie działa niektóre momenty nie są przetłumaczone bo w końcu to nie jest spolszczenie 100% ale i tak jest świetne :wink: Polecam !

Weź wstaw na jakiś hosting, a nie na jakies spamerską strone! !!

@SKIBA100,

Spolszczenie jest dopiero robione. Pracuje nad nim zespół BDIP. Link: www.bartledooinpolish.com