L7, L9 czy Xperia J?

Witam, zastanawiam się nad wybraniem telefonu w ramach abonamentu w play. Myślę przede wszystkim o dwóch: LG L7 i Xperią J. W grę wchodzi też L9, ale tu nie wiem czy jest sens dopłacać. Obecnie mam HTC Wildfire i irytuje mnie w nim wolne ładowanie i zacinanie się podczas przeglądania internetu. Który z tych dwóch (L7 i Xj) lepiej się sprawdzi do przeglądania Internetu i obsługi gier (sporadycznie).

Warto było by sobie zadać minimum trudu i zajrzeć do specyfikacji technicznej.

J i L7 to praktycznie to samo ze wskazaniem na L7 ponieważ ma nieco większy ekran z IPS.

Jeśli masz do wyboru jeszcze L9 to bez chwili wahania możesz ją brać, bo warto. Jest to znacznie wydajniejszy telefon od pozostałej dwójki.

L7 i J to raczej telefony do internetu, mają za słabe procesory i układy graficzne żeby zagrać w jakieś porządniejsze gry.

L9 jest o klasę lepszy od tych telefonów, więc jeśli masz możliwość to bierz go bez zastanawiania.

Specyfikacja specyfikacją ale nie znam się na telefonach na tyle by wyczytać z niej jak będzie mi chodził internet. W porządniejsze gry to też wolę pograć na komputerze, a telefon bardziej kojarzy mi się z grami, które mogą zabić nudę podczas jechania autobusem lub czekania na coś, ewentualnie jakaś podróż samochodem (choć rzadko występuję jako pasażer w tej kwestii).

Tak więc dla mnie internet króluje. No i może jeszcze pytanie odnośnie filmów, jak na l7 i J będzie wyglądała sytuacja z oglądaniem ich? Bo testy, które czytałem mówią, że obraz spoko i filmy da się oglądać, ale komentarze, które można odnaleźć w necie już tak przyjemne nie są.

P.S. Wyczytałem jeszcze gdzieś, że w L7 nie można przenosić aplikacji na pamięć zewnętrzną, przez co wbudowane 4 gb (z czego zaledwie ok 2,5 gb jest dostępne dla użytkownika) to bardzo słaby wynik. Prawda to?

L9 mnie najbardziej interesuje, tylko nie do końca chcę wydawać większe pieniądze na telefon…

No my nie zgadniemy, co Ci bardziej pasuje. Najlepszy z nich jest LG L9.

Ogółem:

LG L9 > dłuuuuuugo nic > LG L7, Xperia J

Sam wybierz co Ci pasuje.