Label flash czy light scribe

o co chodzi z tymi funkcjami. Kupiłem nagrywarkę z funkcją label flash i co więcej. sprzedawca nie udostępnia programów ani instrukcji jak użytkować a czytanie na forach już mnie zniechęciło. Ciągle ble,ble,ble, o dupie maryni a żadnych konkretów. Nauczyłem sie już projektować płytę teraz trzeba to wypalić. i tu zaczynają się schody. Program Sure Thing Label cd nie widzi nagrywarki to samo w nero 7 i 6. moze znajdzie się w końcu jakaś kompetentna osoba która mnie oświeci i zamiast banałów i perdół pomoże mi dołłączyć do zacnego grona zadowolonych posiadaczy LF. Pozdrawiam wszystkich-tomek. Jeśli mogę prosić o dopowiedź na adres prywatny to będę wdzięczny. gienek1@wp.pl lub tdatechnik@neostrada.pl

Aby skorzystać z tej funkcji,należy mieć specjalne oprogramowanie do nagrywania, np Nero plus dodatek do nagrywania label flash ( z reguły to oprogramowanie powinno być dołączone do konkretnego modelu nagrywarki).

Oczywiście nie wspomnę o specjalnych nośnikach DVD.

Ja korzystam z technologi LIGHT SCRIBE i muszę powiedzieć że kiedyś z tego będzie pożytek,nośniki tanie i DVD i CDR, a u Ciebie można nagrywać tylko DVD płyty strasznie drogie.

Wrzuć i czytaj i szukaj oprogramowania do twojej nagrywarki.

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Polecam poczytać tu:

http://www.cdrinfo.pl

Zdecydowanie LIGHT SCRIBE ponieważ ten standart ma większy support ze strony producentów nośników i oprogramowania, a do tego jest tańszy.

No i nie każdemu pasuje nadruk na odblaskowym niebieskim, który widac dobrze tylko pod pewnym kątem.

wszystko fajnie. ale w dalszym ciągu nie wiele wiem o lf. wszyscy mówicie ligt scribe , light scribe! !!

To po kiego taki temat dałes? Tytułuj konkretniej.

Aha i to oprogramowanie dołączone do nagrywary prawdopodobnie nie obsluguje label flash.

SCiagnij tez to:

http://cdrlab.pl/file_detale_2738.html

Wypakuj plik lls.dll

  1. Żeby móc korzystać z LabelFlash trzeba ten plik skopiować w odpowiednie miejsce. Jeżeli korzystasz z Nero 6.6.x.x to tym miejscem będzie domyślnie katalog:

Program Files/Ahead/Nero/

Dla Nero 7:

Program Files/Nero/Nero 7/Core/

Wystarczyło trochę poszperać w Googlach :confused:

LightScribe vs LabelFlash Prosze ;] :roll: