Labtec Ultra-Flat Wireless Desktop USB -problem z klawiaturą

Witam.

Niedawno zakupiłem sobie zestaw bezprzewodowy Labteca: Ultra-Flat Wireless Desktop USB. Myszka chodzi bez zarzutu, ale z klawiaturą są pewne problemy. Kiedy chcę nacisnąć szybko jakiś klawisz dwa razy z rzędu, wyskakuje mi tylko jedna litera. Nie jest to duża wada, a jednak przeszkadza w normalnym użytkowaniu.

Problem próbowałem rozwiązać instalując sterowniki ze strony producenta, ale po zainstalowaniu ich nie było poprawy - pojawiły się jedynie dodatkowe zakładki do apletu “Mysz” w Panelu Sterowania i OSD pokazujący zmiany klawiszy Caps Lock i podobnych.

Bawiłem się także ustawieniami częstotliwości powtarzania klawiszy - bez skutku.

I tu stawiam moje pytanie: czy da się ten problem jakoś rozwiązać bez zmiany sprzętu? I jeśli tak, to w jaki sposób?

Miałem ten sam zestaw, i był ten sam błąd, różnych sposobów próbowałem, ale żaden nie podziałał. To chyba normalne w Labtec’ach :confused:

Tez mam taki zestaw, podobny problem. Kupilem ja rok temu, i (przynajmniej u mnie) wada sie tylko poglebiala…

Wyslalem ostatnio do serwisu, dzis otrzymalem zwrot z odpowiedzia:

“testy przeprowadzone w naszym centrum serwisowym nie wykazaly zgloszonej usterki”.

Nikt z serwisu nie probowal sie tez ze mna skontaktowac w tej sprawie…

coz, ze swojej strony polecam unikac tego zestawu. Sam osobiscie, po takim “potraktowaniu” przez serwis nie zamierzam wiecej kupowac produktow tej marki.

pozdrawiam,

snake001