Labtec webcam 1200 sterowniki nie działają

Dnia dzisiejszego nabyłem kamerę internetową firmy Labtec, produkt o nazwie webcam 1200.

Problem jest taki że gdy zainstalowałem sterowniki z płyty, komputer nie wykrywał tej kamery.

Jako że podczas instalacji wyskoczył jakiś błąd (instalacja pomimo tego się zakończyła) postanowiłem ściągnąć sterowniki z ich strony.

Zrobiłem tak, i nadal nic. Jako że gdy system szukał nowych sprzętów pokazywało się w automatycznym wyszukiwaniu sterowników że potrzeba

sterownika o nazwie “Cif single chip” to próbowałem go znaleźć, jednak bez powodzenia.

Próbowałem wszystko przeinstalowywać ale nic to nie dało.

Żaden program nie wykrywał tej kamerki po jej podłączeniu i zainstalowaniu sterowników. Jednakże zielona dioda na kamerze się świeciła.

Błagam o jaknajszybszą pomoc.

W Program Files powinien powstać folder Labtec,a w nim ikonka Amcap.Wyslij ją na pulpit.W zakładce Options zobacz czy odhaczony jest Preview.Program i sterownik instaluj przy odłączonej kamerce.W menadzerze urządzeń powinna być ujęta jako Urządzenia do obrazowania.Skoro świeci się kontrolka,system ją wykrywa.Czy masz SP 1,2 lub 3 zależy od systemu operacyjnego.