Łącze radiowe a limity w Rapidshare

Czy ktoś z Was,kto ma łącze radiowe wie jak ominać limity na rapidshare-tzn konieczność czekania by ściagnąć inny plik.

Wiele razy jest też tak,iz mimo że nic nie ściagam,jest komunikat,że moj IP właśnie coś ściąga!?

Proszę o pomoc.

Slyszałem też coś o zmnianie proxy,ale nie wiem gdzie co i jak wpisać,żeby działało.

Chyba jeżeli ludzie z RapidShare nadali jakieś limity, to chyba mieli jakiś cel. :? Jeżeli chcesz się pozbyć limitów wejdź na http://www.rapidshare.de i zakup Premium Account. :lol:

Dzięki za ironiczną odpowiedź;jak kogoś stać na PA to ma szczęście-większość zwykłych zjadaczy chleba ma na co wydawać kase,nie na PA.

ty jesteś jakimś złośliwym rzecznikiem rapidshare.de czy jak??

Czytaj ze zrozumieniem,nie zadawałem pytania: Po co nadają limity na rapidshare?

Sporo użytkowników korzysta z RapGeta, niestety jak masz stałe IP i to przyznane na kilkaset osób to masz ciężko (tak jak ja). Zawsze możesz się zapytać czy mogą ci przyznać oddzielny IP za małą dopłatą, to cię przynajmniej nikt nie będzie wyprzedzał. Szkoda że rapie nie rozdaje już tych darmowych 2 dniowych kont Premium ;/

Jak wysoka może być ta opłata ?

To już zależy od admina, i wielkości sieci.