Łączenie 2 różnych partycji H oraz J

Mam problem ze starym (małym dyskiem ata), ma on 2 partycje H oraz J - jak ja mam je połączyć? - Systemowy program nie daje w ogóle rady.56dd85937f8e1_Beztytuu.thumb.jpg.d3892c4

Mam windows 7 x64 sp1 pl

Użyj tego programu:

AOMEI Partition Assistant

Ale z czym nie daje rade? jak już wszystko z nich zgrałeś to je usuń kompletnie, jak się nie mylę najpierw usuń oba woluminy(zielone), a później usuń partycję i powinna powstać przestrzeń nieprzydzielona

mechanic__

te dwie partycje są sformatowane już na NTFS

nie mogę usunąć zielonego woluminu - jak widać jest tam muzyka

normalnie mam C, D, E + jakieś stacje na usb

a ten mały dysk jest podłączony przez przelotkę ata -> usb (właśnie na nim są te dwie partycje)

nie wiem dla czego tak się wyświetla w systemie

A program który nie daje rady to zwykły systemowy soft który jest widoczne na printskrinie.

ale muzyke można zgrać na inna partycje, masz tam dysk 1TB, chyba że jakiś błąd wyskakuje? nie możesz ich polączyć bo jedna jest podstawowa a druga logiczna, zawsze możesz usunąć partycję H i możliwe ze wtedy J będzie dało się powiekszyć, a jak nie to skorzystaj z programu polecanego przez banita71

“nie mogę usunąć zielonego woluminu - jak widać jest tam muzyka” - oczywiście najpierw skopiuj. Jest tego niespełna 10GB…tyle co nic.

Skopiowanie i wywalenie/utworzenie na nowo to zdecydowanie najprostsza opcja i najszybsza. 

Swoją droga po co tworzysz tyle partycji? Przecież to tylko utrudnianie sobie życia. Rozumiem jeszcze (o ile nie ma sie NASa) rozdzielenie na system+programy (kilkaset GB) i magazyn (reszta), ale po co partycja na muzykę? Od tego są foldery.

 

 

Udało się, dzięki banita71 :smiley: