Łączenie dwóch piosenek - usuwanie wokalu

Witam serdecznie.
Nie wiem czy to jest dobry dział ale liczę, że i tutaj uzyskam pomoc.

Mam taki problem, że muszę połączyć ze sobą dwa fragmenty tego samego utworu - po prostu muszę wywalić “środek” z piosenki. Nie zajmuję się miksowaniem i obróbką muzyki zawodowo czy nawet hobbystycznie, po prostu nagle pojawiała się taka potrzeba i próbuję jakoś to połączyć. Nie jest to nic trudnego ale utknąłem na takim momencie gdzie w pewnym miejscu pasowałoby pozbyć się wokalu (czyli śpiewu). W załączniku przesyłam fragment utworu, są to dosłownie 3 sekundy.
Potrzebowałbym zostawić tylko to “uuuuuuu” na samym początku, a resztę wokalu wywalić. Chodzi w tym o to, że po tym “uuuuuu” chcę dołączyć drugi fragment utworu, ale razem z tym “uuuuu” zazębia się śpiew i jest lipa, bo nie mogę tak normalnie obciąć…

Czy dało by się jakoś wyciąć sam wokal? Używam Audacity ale tam nie udaje mi się wyciąć śpiewu…

Proszę o jakieś rady.

asd.mp3

Poszukaj utworu w wersji instrumentalnej - wszelkie programowe rozwiązania są dalekie od ideału. Ewentualnie raz zadziała prawie dobrze, innym wcale, dodatkowo zniekształcając całość.

Musiałbyś znaleźć wersję albo instrumentalną, albo sam wokal - wtedy przy odrobinie zabawy da się wyciąć wokal.