Łączenie konta Epic Games z Uplay

Na stronie Ubisoft w pomocy można przeczytać, że aby połączyć konto Epic Games z Uplay, wystarczy na platformie Epic Games kupić grę od Ubisoft, bądź uruchomić ją, wówczas powinno wyświetlić się okno, gdzie to można będzie połączyć wtedy oba konta.
Jednak, ten sposób nie działa, albo ja coś źle robię.
Jak to jest z tym łączeniem kont? Czy grę od Ubisoft na platforimie Epic Games trzeba zainstalować, wówczas wtedy zainstalowana gra pojawi się w bibliotece Uplay? Pewnie wtedy po usunięciu gry, gra nie zostanie w bibliotece Uplay.

1 polubienie

Kupujesz grę / Ściągasz z Epic Store. Instalujesz i jak poprosi Cię o zalogowanie, używasz konta Ubisoft.

Ok. Póki co nie mam nic w planach do kupienia, ale AC: Syndicate na Epic dziś będzie za darmo, więc sprawdzę to napewno.


Ciekawe, czy po połączeniu konta, cała biblioteka z Epic przejdzie na Uplay. To by pasowało.

Jak Epic rozdawał grę Rayman Legends, a więc grę Ubi to procedura wyglądała następująco.
Klik na przypisaną do konta grę Rayman Legends otwierał okienko połączenia kont, otwierał też przeglądarkę ze stosowną stroną, jeśli korzystasz z blokerów reklam + np Disconnect to na tę chwilę najlepiej je wyłączyć, Ubi jakoś nie lubi się z blokerami i może do połączenia nie dojść :stuck_out_tongue:
Aha Rayman od Epica nie posiadał wersji PL, tylko Angielską, ale po połączeniu kont można było pobrać grę od Ubi i była już w naszym języku.
Pewnie z AC będzie podobnie, po połączeniu kont pobierasz, skąd chcesz.

Jakby nie mogli tego AC rozdawać na Uplay tylko muszą na tym Epic, Unity,Black Flag i III cześć odebrałem na Uplay to Syndicate tez mogli dąć na Uplay, ale powiem ze Epic szaleje ostatnio z tymi grami Kingdom Come, Batmany , AC co jeszcze ?

Chyba tak się nie stanie, na Steam jak kupiłem AC i połączyłem Steam z Uplay to nic takiego się nie stało i na Epic pewnie tez nic z tego…

Najlepsze, że idąc do DLC od Kingdom Come to HD voices, HD textures, HD sound też jest za Free, a trzeba się osobno pofatygować i doklikać, aby to dodać.

Dokładnie. Kończę AC: Unity na Uplay, więc na dniach zacznę grać w Syndicate, ale przedtem trzeba pokombinować, aby z Uplay odpalić. Gdzie tu sens.

Lepiej by było jakby dali na Uplay bo przynajmniej nie trzeba tyle kombinować :+1:

Mi też ten temat się przyda , bo też mam zamiar odebrać tego AC…

Po wejściu w biblioteke gier Epic, przy AC:Syndicate była informacja “wymagane konto Uplay”. Po naciśnięciu na informacje, otwiera się przeglądarka, tam logujemy się danymi z Uplay i tyle. Gra zostaje przypisywana na stałe do konta Uplay.

Ten AC: Syndicate działa tak, jakby to był perfidny port z konsoli. :stuck_out_tongue: Nie ważne czy maksymalne ustawienia graficzne w FHD, czy najniższe, działa tak jakby w 30 klatkach. Ale to nie przeszkadza, bo gra jest zdecydowanie lepsza od Unity.

Ja nawet nie wiem ile klatek mam, ale odpalając na swoim starymA8-7600 +rx560 na dostępie zdalnym działa dobrze. Tzn. nie widzę klatkowania. Sama gra też warta przygarnięcia, szczególnie za free.:wink:

Wczoraj skończyłem grać w Unity, męczyłem ją od połowy, nudna zrobiła się. :smiley:
Procesor i kartę nie masz taką złą jeszcze.

Gra działa już “legancko”. Procesor miałem obciążony przez pewien proces, stąd wydawało mi się, że gra działa w 30 klatkach. :smiley: Na Ultra w 60k/s działa aż miło.

Mam podobne wyzwanie. Kupiłem Division 2 na UPLAY, a teraz chciałem dokupić dodatek od Epic, ale nie mogę bo ten nie widzi że mam grę bazową.
Z poziomu Uplay nie widzę opcji połączenia z Epic (jest tylko ze Steamem).Macie jakiśpomysł jak to ogarnąć?

Jak kupiłeś D2 na Uplay to tam kup dodatek.

Na Epic jest promocja a w dodatku mam tam kupon na 40 PLN.

I właśnie o to chodzi że ten kupon kusi nie ?
Na Epicu wyrwałem D2 jak było za darmo, dodatek kupiłem i wsio. Samego dodatku nie zakupisz bo Epic nie wykrywa w bibliotece podstawki. Nic z tym nie zrobisz.

Tam gdzie masz grę, tam kupujesz dodatek, po krótce.