Łączenie napisów z filmem

Witam,

Poszukuję programu, który umiałby połączyć napisy z pliku *.txt z filmem do jednego pliku filmowego. Czy zna ktoś taki program? Z góry dzięki za pomoc.

Ten program łączy tylko pliki o takim samym rozszeżeniu…

Pozdrawiam.

http://www.videoaudio.pl/Czytaj-artykul-128.html ale prościej jest użyć ALLPlayer 3 i wmuxować napisy co trwa błyskawicznie.

Ściągnąłem ALLPlayera 3, odtworzyłem film, wczytałem napisy, wszedłem w DivX Muxer, kliknąłem w start, utworzył się plik z rozszeżeniem *.divx, włączyłem w komputerze - nie odtworzyło… Nagrałem na płytę, odtworzyłem w DVD - film jest, ale bez napisów! Co robię źle?

Pozdrawiam

Oczywiście masz zainstalowany (cały, a nie z jakiejś paczki) DivX 6.6?

Sprawdzałeś na DivX Player 6.4?

Czy Twój odtwarzacz ma certyfikat?

witam,

chodzi mi o to, żeby z dwóch plików powstał jeden filmowy.

Mam dwa pliki:

napisy.srt lub napisy.txt (wszystko jedno, napisy mam w dwóch formatach)

film.avi

i chcę zrobić tak, żeby powstał nowy plik: film2.avi już z napisami “w środku”. Czyli jak chcę odtworzyć film.avi to muszę dodatkowo wczytać napisy z pliku tekstowego, a po całym “zabiegu” odtwarzałbym plik film2.avi, a napisy byłyby zawartością filmu. Mniej więcej taki sam efekt jakbym chciał nagrać to co się wyświetla na monitorze odtwarzając film z napisami. Mam nadzieję, że jest taki program i że da się to łatwo zrobić. Jeżeli nikt nie zna programu do łączenia napisów z filmem to czy mógłby ktoś polecić jakiś dobry program do nagrywania tego co jest aktualnie wyświetlane na monitorze?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

http://www.videoaudio.pl/Artykul-kategoria-7.html