Łączenie napisów z napisami


(Wojtanos) #1

Witam, mam takie pytanie, wiadomo, że mając jeden film na 2 nośnikach można złączyć go w jedną całość. Natomiast jeśli film ten posiada napisy, co wtedy zrobić, żeby je połączyć i by pasowały do nowo złączonego filmu?


(Sevrild) #2

Poczytaj

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... +napis%F3w


(Wojtanos) #3

Ja nie chce łączyć napisów z filmem tylko napisy z napisami.

Mniejwięcej na tej zasadzie:

Miałem CD1 i CD2, które posiadały Napisy1 i Napisy2. Pomyślałem, że poco mam mieć film na osobnych nośnikach CD jak moge mieć na jednym DVD.

Dlatego połączyłem CD1 i CD2 w jedno DVD. Natomiast nie wiem co zrobic z napisami, gdyż czasy wyświetlania ich będa się knocić.


(Przemekmazur) #4

Te napisy z CD2 przesuń do przodu o określony czas (do miejsca gdzie kończą się napisy z CD1) dowolnym odtwarzaczem filmów (nawet Vplayer przesuwa napisy), zapisz te przesunięte napisy i wklej do pilku gdzie masz te napisy początkowe. Jeśli nie zrozumiałeś czegoś to się pytaj :slight_smile: .


(Wojtanos) #5

Mógłbyś mi to wytłumaczyć na AllPlayerze?


(Adarek) #6

Programy do napisów miedzy innymi do łączenia:

http://www.divx.pl/download.php?id=006002

Ps.

Po co sie męczysz z łączeniem . Poprostu na DVD nagrywasz film 1, film 2 , napisy 1, napisy 2. Dvd samo potrafi przeskoczyć do nastepnego filmu.

Sprawdz to :

Jeżeli poprwanie połączyłeś filmy to skopiuj w notatniku napisy 2 .Otwórz napisy 1 i wklej pod nimi napisy 2. Nadaj nazwę taką samą jak film.

Wczesniej zrób sobie kopie napisów.

:smiley:


(Przemekmazur) #7

Napisy CD1 kończą się np. na 43min 29sek, a CD2 zaczyna się od 00min:00sek, to napisy z CD2 przesuń o 43min 29sek(lub trochę więcej, zależy czy była długa przerwa). Nie mam w tej chwili Allplayera ale jest tam opcja przesuń napisy. Zrób to i zapisz nowe przesunięte napisy, skopiuj je i wklej do CD1.


(Wojtanos) #8

Dzięki bardzo przemo198515! Ściągnałem SubeditPlayera i mi ładnie napisy ustawił :smiley:

Pozdro!