Łączenie programów do optymalizacji systemu

Czy można korzystać z paru takich programów zainstalowanych jednocześnie?

Np glary utylities, Advanced system care, Tunel up utylities.

W grę wchodzi opcja, że w/w programy są zainstalowane, ale korzystam co jakiś czas z innego. Czy jeśli nie powinno się tak robić, bo np mogą się one gryźć ze sobą, to który z nich zostawić, który jest najlepszy dla visty?

Instalować można, ale tylko jeden (lub żaden) może monitorować system. Takim jest Adv.SystemCare.

Najbezpieczniejszy jest Glary (nie tylko dla Visty). A.Sys.Care wprowadza poważne zmiany w systemie - nie do cofnięcia. TuneUp dobry (rozwinięty Glary), ale z rozwagą! W sumie, radzę zostawić GlaryUtilities, a w jakimś szczególnym celu ewentualnie użyć TuneUp.

Jeden z tych programów w zupełności wystarczy.

dziękuję za podpowiedzi Wam obydwu.

lieft , te programy, a dokładniej moduły defragmentacji, czy czyszczenia rejestru są nic niewarte. Najlepiej korzystać z osobnych programów.

chm…ale czemu? mam rozumieć, że w paczkach nie działają dobrze, a osobno są lepsze? jeśli tak, to co polecasz pod win 7?

Aktualnie mam windows 7 manager, nie używać tego?

Defragmentatory w tych pakietach są kiepskie. Zainstaluj np. Iobit Smart Defrag a do rejestru Wise Registry Cleaner

ok, dzięki.

A jak oceniasz windows 7 manager , podobno świetny, choć to też wersja pakietowa.

Jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie zbędnych śmieci z płyty instalacyjnej przy użyciu vLite oraz używanie JV16 PowerTools 2009.