Łączenie się z Neo innym programem tylko po liginie i haśle

CZy jest jakis program do neostrady, gdzie trzeba podać tylko login i hasło i się od razu połączyć??

Możesz ustawić połączenie dial-up ręcznie i włączyć opcję “Monituj o nazwę użytkownika i hasło”.

mam neostradę, i za każdym razem, kiedy używałem modemu samsung fast i teraz liveboxa, to w pudełku była instrukcja obsługi

napisz z czego korzystasz, to może będzie dokładniej

generalnie jest coś takiego, że najpierw instaluje się sterowniki od odbiornika, później podłącza się ten odbiornik, a później nadchodzi czas na połączenie

ja chyba dostałem całe te hasło od nich w e-mailu, nie pamiętam bo to było wieki temu, ale kazali je sobie zapisać/wydrukować i teraz gdy przestawiałem się na liveboxa był po prostu moment łączenia się, i podania tego hasła. no i po godzinach poszukiwań znalazła się, i sieć jak widać chodzi

inna sprawa to klucz SSID do połączenia bezprzewodowego w liveboxie

Chodzi o taki program bez względu na jaki modem korzysztasz, żeby łączyło się tylko po wpisaniu loginu i hasła, np do przenośnego systemu na PenDrive…

Nie wiem czy o to Ci chodzi.Ale zobacz-> http://manager.money.pl/hitech/programy/programy,autoconnect;0;1;3;1;pl,986,plik.html

michal.gma ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Loookash89 , już podał link, ale ja podam bezpośredni http://shider.pl/AutoConnect/ korzystam z tego programu od 2 lat, i jest godny polecenia

Ale nie instalowałeś nic innego, np sterów modemu i połączenia do neo

Chodzi o tai przypadek gdybym np nie miał płytki do modemu, bo chodze z laptopem i mam u znajomych do czynienia z neo. Chciałem tylko wpisac login i hasło i smigac po necie

Znaczy tylko podpinasz swojego kompa pod ich łącze?Jeśli tak to musisz mieć u siebie na kompie zainstalowane oprogramowanie od neostrady i stery do modemu.Wtedy tak jakbyś logował się za nich.

o to mi chodzi, tylko żebym nie instalował sterów do modemu bo nie chce mieć ich w swoim lapie. tylko może jakis mały programik z wbudowanymi ustawieniami.

Myślę że nie da się ominąć.Ale to moje zdanie :stuck_out_tongue:

Są 3 opcje:

  1. Chodzisz do znajomych ze swoim laptopem i swoim modemem, ze skonfigurowanym połączeniem, wpinasz się tylko pod ich linię telefoniczną.

  2. Musisz mieć zainstalowane sterowniki od modemu znajomych i utworzone połączenie ze swoimi hasłami.

  3. Tworzysz sobie połączenie dial-up ze swoimi hasłami u znajomych na kompie i chodzisz do nich bez laptopa.

Swoją drogą po co takie kombinacje?

To nie chcąc już zakładać podobnego tematu napisze tutaj.

Chciałbym sie dowiedziec czy można neostrade schować do ikonki przy zegarze ale aby nie było otwartego okna na pasku.

Otwieram neostrade tak jak na ss

http://www.iv.pl/view/203552.html

I chciałbym aby otwierało sie normalnie ale chowało sie odrazu po połączenie do tej ikonki zaznaczonej strzałką różową, a czerwonych żeby nie było.

Kamilss1406

Start > Panel Sterowania > Połączenia sieciowe ( widok klasyczny) > Utwórz nowe połączenie > ‘połącz z internetem’ > ‘konfiguruj moje połączenie ręcznie’ > ‘połącz używając modemu telefonicznego’ > nazwa ISP to neostrada > numer to 0 35 > nazwę użytkownika i hasło wpisz własne > zakończ.

I używaj tego połączenia dial up, a nie badziewnego programiku strefy TP. Pozdrawiam :smiley:

Albo poruszanego już wcześniej AutoConnect’a :smiley:

A będę mógł później przejść z powrotem do tego “badziewnego programiku tp” :slight_smile: jeśli mi owy sposób nie będzie sie podobał?

Oczywiście.(nic nie odinstalowywujesz więc spokojnie.)

Ale o wiele lepiej korzystać z tego programu(przynajmniej nigdy się na niego nie uskarżałem/nie to co aplikacja tp :expressionless: )