Ładowanie BATERII AAA :D

Kto mi powie bo przez przypadek zamiast akumulatorkow AAA wlozylem do ladowarki baterie AAA - baterie byly wyczerpane ladowaly sie hmm moze z 30minut …zobaczylem ze lampka od ladowania nie zmienila sie z czerwonej na zielona tylko zaczela mrygac :smiley: wyjalem je i wlozylem do odtwarzacza mp3 - pokazuje 3/4 baterii ze jest ? czy jest to zgodne z prawda ? czy bateria poprostu podziała tylko chwile ?? wyjasni mi to ktos * wiem ze baterii sie nie laduje :wink:

Bateria podładowała się i odtwarzacz pokazuje prawidłowo. Jednak zwykłych paterii lepiej nie ładować w ładowarce, bo skutki mogą być rózne od uszkodzenia ładowarki do wybuchu ogniw :stuck_out_tongue:

hehhe akurat mi nie wybuchly :smiley: na szczescie :smiley: a 4 sztuki naraz wsadzilem nie spojrzalem ze to baterie dopiero jak zaczelo byc cos nie tak z kontrolka :smiley: moze sie uszkodzic ladowarka od takiego wybuchu ? :stuck_out_tongue:

podejrzewam, że nie tylko ładowarka, a wszystko co się w pobliżu znajduje :smiley:

Szakal_86: Raczej nie :stuck_out_tongue: co najwyżej to wybuchną ogniwa więc mogą swoim zasięgiem objąć co najwyżej ładowarkę + gniazdko