Ładowanie drugiego filmu we flashu

Zrobiłem tak, że mam panoramę zrobioną we flashu i za pomocą ruchu myszki przesuwam się po tej panoramie. I teraz w pewnym miejscu mam “movie clip” po kliknięciu którego ładuje mi się inna panorama. I teraz gdy w macromedii sprawdzam to działa super, ale później jak daje na stronę www to po kliknięciu w miejsce które ładowało mi drugi film .swf znika cały flash i na stronie nic nie ma. Dodam że ten pierwszy .swf na którym jest miejsce gdzie po kliknięciu przenosi mnie do drugiego .swf jest wstawiony za pomocą

Przepraszamy, ale Flash nie został wyświetlony, prawdopodobnie jedną z przyczyn jest: 1. W Państwa przeglądarce zablokowana jest funkcja “Zezwalaj na uruchamianie skryptów i formantów ActiveX”, prosimy w celu pełnego korzystania z naszej strony zezwolić na uruchamianie skrypt’ów 2. Brak zainstalowanego plug-in’u odtwarzającego Flash, w celu jego zainstalowania kliknij tu
[/code]

Dodane 10.01.2009 (So) 15:37

Problem rozwiązałem, żle wpisywałem we flashu adres nowego filmu, gdyż strona xxx.php znajdowała się w innym katalogu niż pliki .swf i musiałem wpisać w nich takie adresy aby odnosiły się z miejsca gdzie jest ów xxx.php plik. Temat do zamknięcia