Ładowanie MP4 Pentagram Vanquish RT Video Pro

(Zboral) #1

Witam!!

Mam pytanie bo kupiłem MP4 Pentagram Vanquish RT Video Pro i jak ładuje go przez USB to ikonka stanu baterii nie porusza sie! Czy to jest normalne??

(system) #2

może jest naładowana albo w środku nie są akumulatorki tylko zwykłe baterie, sprawdź.

(hevet) #3

Przecież ten odtwarzacz ma wbudowaną baterię :? A ładujesz przez przez komputer czy ładowarką sieciową?

(system) #4

przykro mi ale nie znam wszystkich modeli mp3 i ciebie też o to nie podejrzewam, każdy jest mądry jak skorzysta z google.... w swoim wątku podałem 2 możliwości a ty w swoim żadnej...

do autora postu: a czy odtwarzacz działa jeszcze ?? sformatowałeś akumulatorek (rozładowałeś i naładowałeś do pełna ??).

(Zboral) #5

akumulatorek byl calkowicie rozladowany, teraz jest podlaczony caly czas do komputera! i tylko nie wiem czy on sie laduje

(system) #6

to odłącz go na chwilę i spróbuj go włączyć jeśli zadziała to znaczy że jest ok - łopatologicznie. :stuck_out_tongue:

(Zboral) #7

no wlasnie o to chodzi ze nie chce sie wlaczyc!

(system) #8

być może uszkodził się akumulatorek, możesz go wyjąć ?? spróbuj ale nie zdzieraj żadnych plomb, jak się nie uda to oddaj go na gwarancji.

(hevet) #9

No właśnie ja sprawdziłem zanim napisałem posta,jakby odtwarzacz był na baterie a nie wbudowany akumulator to autor pytania raczej by go nie próbował ładować.Kiedyś czytałem o tych odtwarzaczach i pamiętałem,że mają wbudowany akumulator,a mimo to sprawdziłem dla pewności w google.

(system) #10

i znów nic nie wnosisz do tematu, a słyszałeś coś o "recharable battery" wyglądają tak samo jak zwykłe paluszki...

(hevet) #11

Ty też nic nie wnosisz wiem co to są

A jeżeli odtwarzacz jest na wymienne baterie to nie ma on możliwości ich ładowania nawet jak włożysz tam akumulatorki.

(Laki000) #12

jeśli nie ma akumulatorka który jest wbudowany to odtwarzacz nie ma opcji lądowania sieciowego. Trzeba je ładować osobno.