Ładowanie MP4 Pentagram Vanquish RT Video Pro

Witam!!

Mam pytanie bo kupiłem MP4 Pentagram Vanquish RT Video Pro i jak ładuje go przez USB to ikonka stanu baterii nie porusza sie! Czy to jest normalne??

może jest naładowana albo w środku nie są akumulatorki tylko zwykłe baterie, sprawdź.

Przecież ten odtwarzacz ma wbudowaną baterię :? A ładujesz przez przez komputer czy ładowarką sieciową?

przykro mi ale nie znam wszystkich modeli mp3 i ciebie też o to nie podejrzewam, każdy jest mądry jak skorzysta z google… w swoim wątku podałem 2 możliwości a ty w swoim żadnej…

do autora postu: a czy odtwarzacz działa jeszcze ?? sformatowałeś akumulatorek (rozładowałeś i naładowałeś do pełna ??).

akumulatorek byl calkowicie rozladowany, teraz jest podlaczony caly czas do komputera! i tylko nie wiem czy on sie laduje

to odłącz go na chwilę i spróbuj go włączyć jeśli zadziała to znaczy że jest ok - łopatologicznie. :stuck_out_tongue:

no wlasnie o to chodzi ze nie chce sie wlaczyc!

być może uszkodził się akumulatorek, możesz go wyjąć ?? spróbuj ale nie zdzieraj żadnych plomb, jak się nie uda to oddaj go na gwarancji.

No właśnie ja sprawdziłem zanim napisałem posta,jakby odtwarzacz był na baterie a nie wbudowany akumulator to autor pytania raczej by go nie próbował ładować.Kiedyś czytałem o tych odtwarzaczach i pamiętałem,że mają wbudowany akumulator,a mimo to sprawdziłem dla pewności w google.

i znów nic nie wnosisz do tematu, a słyszałeś coś o “recharable battery” wyglądają tak samo jak zwykłe paluszki…

Ty też nic nie wnosisz wiem co to są

A jeżeli odtwarzacz jest na wymienne baterie to nie ma on możliwości ich ładowania nawet jak włożysz tam akumulatorki.

jeśli nie ma akumulatorka który jest wbudowany to odtwarzacz nie ma opcji lądowania sieciowego. Trzeba je ładować osobno.