Ładowanie pliku html do pływającej ramki

Jak zrobić tak aby po najechaniu kursorem na jakiś link (lub coś innego), ładowała się strona html do pływającej ramki ???

link1[/code]

Niestety nie działa pod firefox i link ma prowadzić do innego dokumentu. :frowning: :frowning: :frowning:

dla firefoxa:

link1[/code]

Teraz idzie pod firefox, ale link ma prowadzić po kliknięciu do jednej strony a w ramce ma pojawiać się druga (inna). :? :? :?

link1[/code]

-klikniętą strone też otwoży w tej ramce …a jeśli kliknięty ma otworzyć gdzie indziej, to zmieniasz parametr target na _blank albo _self etc. albo nazwę innej ramki w której ma otworzyć.

Niestety nie działa w przeglądarce nic się nie dzieje, a edytorze html po najechaniu kursorem na link pojawia mi się błąd skryptu. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

No niezupełnie o to chodziło, po najechaniu na pierwszy link przerzuca automatycznie.

Ale rozwiązałem już problem, link wrzuciłem do pliku .swf a cały kod

Dzięki za pomoc :-D :-D :-D :-D :-D

W dniu 16.05.2008, o godzinie 11:00 został dopisany post przez kalibaru

A jednak źle działa :( :-( :( :-( .

Robie tak:

Najeżdżam kursorem na jeden link i wyświetla mi się w ramce żądana strona. (działa dobrze)

Potem przesuwam kursor na drugi link zrobiony analogicznie jak pierwszy tylko z inną stroną. (działa dobrze)

Z powrotem na ten pierwszy i automatycznie przerzuca mnie do strony, która miała być wyświetlana w ramce.

:-( :-( :-( :-( :-(

No nie zupełnie.

Chciałbym zrobić coś takiego:

Najeżdżam na link, w ramce ładuje się plik html ( nazwijmy go 1.html ).

Gdy klikam w ten sam link, przerzuca mnie do innej strony html ( nazwijmy ją 2.html ).

Strona 2.html nie ma być ładowana do ramki, ale ładowana do przeglądarki tak jak działa najzwyklejszy link.

Poza tym ma jeszcze jeden problem. Chciałbym zrobić ładowanie danej strony zależne od przeglądarki. A tak konkretnie miedzy IE 7.0, i resztą.

:frowning: :slight_smile: :? #-o #-o #-o #-o

link