Ładowanie systemu, litera "J"

Witam, chciałem dzisiaj opisać następujący problem. Gdy włączę komputer po chwili włącza się obraz gdzie wyskakuje literka “J” i dalej nic nie chce się ładować. Było coś kiedyś na forum o takiej sprawie ale chyba nic na nią nie poradzili. Chciałem dodać że nie zmieniałem nic w BIOSie. Tylko po prostu wyłączyłem komputer a na następny dzień go włączyłem i takie się pojawiło. Chciałem dodać także że od wczoraj mam nowy dysk i na nim właśnie działam i do tej pory wszystko było ok. Proszę o jakieś rady.

pozdrawiam

Ten obraz pojawia się po zakończeniu procedur biosu? Masz jakieś sygnały z biosu? A na tym nowym dysku masz system operacyjny? Tak czy inaczej użyj jakieś live cd i sprawdź czy chodzi, zakładając, że ta literka pojawia się po procedurach biosu.

Tak, zaraz po wyskoczeniu tego pierwszego obrazu z biosu i później są takie tabelki i to “J” wyskakuje pod tymi tabelkami. Nie za bardzo dam radę sprawdzić czy są jakieś dźwięki bo mam uszkodzony głośnik ;/

To jest używany dysk na którym wczoraj zainstalowałem XP i działał normalnie, tylko dzisiaj tak się stało.

Zaraz sprawdzę czy BackTrack się uruchomi z live CD. :slight_smile:

Dodane 05.11.2011 (So) 12:45

Lufcik dzięki za pomoc ale już sam znalazłem przyczynę :PP Miałem w USB włożonego pendrive z MP3. Dlatego wiedziałem że kiedyś miałem podobny problem bo to już 2 raz tak miałem :slight_smile: tylko nie mogłem sobie przypomnieć.

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdro ;D