Ładowarka do laptopa :(

Witam , zakupiłem ostatnio laptopa acer 5552g i ładowarke samochodową : http://allegro.pl/uniwersalny-zasilacz- … 05688.html

po podłączeniu ładowarki do laptopa i gniazda zapalniczki zaczeły mrukać diody od bateri , czerwona i niebieska , a nieładuje się ustawiam napięcie na 19v i nic , pomóżcie jutro wyjeżdżam i potrzebuje laptopa.

Czy nie możesz zadać pytania sprzedającemu lub do niego zadzwonić ?

Pisze 19V więc powinien pomóc :

  • inaczej należy się negatywna opinia ponieważ ładowarka może być uszkodzona :frowning:

ustawiam 19V i podłanczam to mrugają diody raz mi się go udało podłączyć gdy był wyłączony na jakieś 10 minut , tylko że ta dioda od ładowania miga a powinna świeci .

W moim laptopie miga podczas ładowania. A świeci ciągle jak jest naładowana na full

jak podalcze do samochodu to miga ale niepisze ze laduje sie , tylko jak go wylacze to miga dioda od ladowania , mam acera 5552g

Może ładowarka nie daje rady go naładować podczas pracy. Czasami te ładowarki samochodowe mogą ładować tylko przy wyłączonym laptopie, a po włączeniu mogą go tylko zasilać.

A inny sprzęt podłączany pod gniazdo zapalniczki działa? Ja np. używałem ładowarki USB i też migała dioda okazało się, że kable w gnieździe zapalniczki się poluzowały.

gps i ladowarka do fona dziala :stuck_out_tongue: to chyba go tlyko laduje jak jest wylaczony , ale jest mozliwe zeby kilka końcówke pasowało do acera ?

Dodane 05.07.2011 (Wt) 14:20

Wyobraźcie sobie że ta ładowarka ładuje dopiero gdy bateria się wyczerpie i lapek się nie włancza , i podłanczam , czekam chwile i naciskam power i hula :stuck_out_tongue: , lecz dlaczego niedizla zaraz po podlączeniu ?