Ładowarka indukcyjna do iPhone Xs

Zastanawiam się nad kupnem ładowarki indukcyjnej do iPhone Xs. Jak to dokładnie działa jeśli by telefon dużo na niej leżał? Jaka dobra, nie droga i ewentualnie z funkcją postawienia nie tylko leżenia tak aby ewentualnie filmy na nim można oglądać po położeniu poziomo i, żeby się ładowało.

1lajk

Mam taką:
https://swiatbaterii.pl/ladowarki-indukcyjne/36135-wireless-charger-gc-airjuice-15w.html
Podłączoną do takiego zasilacza:
https://swiatbaterii.pl/ladowarki-multi-usb/34501-ladowarka-sieciowa-green-cell-3xusb-30w-z-szybkim-ladowaniem-quick-charge-30.html
I oceniam całość bardzo pozytywnie. Super sprawa.

Generalnie nie zaleca się używania telefonu podczas ładowania bo się wtedy bardzo mocno nagrzewa a wysoka temperatura zmniejsza żywotność baterii.

Generalnie - ładowarka indukcyjna powinna mieć zapas mocy i metalową obudowę (aby ładować tak szybko jak telefon potrafi oraz aby rozpraszać ciepło) oraz powinna być podłączona do mocnego zasilacza. Tania opcja:
https://www.aliexpress.com/item/4000244521289.html

Jak jest z Etui na pleckach takim cienkim silikonem przeźroczystym, trzeba ściągać do ładowania?

Alieexpres każe się zalogować i nic nie pokazuje :stuck_out_tongue:

To co zaproponowałes nie jest jakies kosmicznie drogie.

Co sądzisz o czymś takim:

https://www.apple.com/pl/shop/product/HN7V2Z/A/podkładka-do-ładowania-bezprzewodowego-mophie-wireless-charging-pad

Przez etui działa. Zarówno silikon jak i plastik. Ja mam iPhone 11 i używałem zarówno kilkuletniej ładowarki Qi od Nokii jak i teraz zwykłej ładowarki ADATA za 20zł z outletu i żadnych problemów nie mam :stuck_out_tongue: Trzeba tylko patrzeć na szybkość ładowania i żeby miała odpowiedni zasilacz (a jak nie ma to trzeba taki mieć)

Nie trzeba ściągać etui.

Nie znam. Te dwa które polecam, sam mam i używam :slight_smile:

U mnie działa, także bez logowania, vide:

Na tą się zdecydowałem :slight_smile:

https://www.apple.com/pl/shop/product/HN6K2Z/A/stacja-do-ładowania-bezprzewodowego-belkin-boost-charge-wireless-charging-stand-special-edition

Głównie ze względu na możliwość ładowania w poziomie i opcji podstawki. Szukałem takiej z opcją podstawki bo przydatne przy oglądaniu czegokolwiek na iPhonie, żeby reki nie męczyć długim trzymaniem :slight_smile: