Ładowarka USB z 2-3 portami o różnym natężeniu

Czy ładowarki tego typu można uznać za bezpieczne i stabilne do ładowania/zasilania dwóch urządzeń naraz?
Potrzebuję ładowarki, która na jednym porcie dawała by minimum 5V/2.5-3A, a drugim porcie by szedł max 5V/2A. Pierwszy do zasilania do raspberry 3B+, który oficjalnie wymaga tych 2.5A, a drugi do ładowania redmi Note 8T/Redmi Note 4 (koniecznie ma być te 5V/2A max).

ogólnie takie ładowarki są bezpieczne, ale tańszej nie było?

kwestia czy nie spali raspberry 3b+ i/lub Xiaomi Redmi Note 4 /8T
Ale polecasz inny markowy model w tej konfiguracji (2.5A/5V i 5V/2A)?

Ja bym nie ryzykował najtańszego badziewia, bo tam wiadomo, że producent musiał oszczędzić na wszystkim, nawet pewnie na zabezpieczeniach.

Lepiej weź coś przewymiarowanego na twoje potrzeby, tak aby ładowarka miała jeszcze zapas mocy, np:


1lajk

Ja mam taką https://www.empik.com/baseus-gan-szybka-ladowarka-sieciowa-pps-65w-usb-2x-usb-typ-c-quick-charge-3-0-power-delivery-scp-baseus,p1247991038,elektronika-p

AUKEY mam dwie, ale lipa, jedną dwa razy wymieniałem, druga taka https://archiwum.allegro.pl/oferta/ladowarka-aukey-pa-t1-quick-charge2-0-5-portow-usb-i6123990578.html ładuje wolno, a jak jest kilka urządzeń jest tragedia.

Baseus z linku jest zimny i jednocześnie ładuje kilka urządzeń w tym Quick Charge I Power Delivery. A miałem tego naprawdę dużo. Bywa, że podłączam takie dwa przewody i jeszcze normalny USB i jadą słuchawki HD440BT, iPad, MI Mix2s, Rise 30 i jeszcze laptop na USB C i niema problemu, do tego małe, wygodne. Mogę zdecydowanie napisać, że ta ładowarka to jeden z moich ulubionych gadżetów i jestem z niej bardzo zadowolony.

1lajk