Ładowarka Xiaomi MDY-10-EF do Redmi 9 (szybkość ładowania)

2A, 12W. Z tego co wiem, praktycznie wszystkie kable z USB C wspierają szybkie ładowanie.

Z tych od Xiaomi w Media Expert tylko ten ma w opisie szybie ładowanie, ale inne też pewnie mają:
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/kable-i-przewody/kabel-usb-usb-typ-c-xiaomi-mi-braided-cable-1-m

@kozak795 dzięki za linka, powiem Ci że ten kabel USB by mi się nadał. W razie czego jak by było coś nie tak zawsze mogę zwrócić w ciągu 14 dni.

Ja mam właśnie ładowarkę 18W, jak pisał kolega @Domker rozpisał tak…

Chodź mimo że jest to czas koło 2 godzin u mnie trwa ładowanie 2 godz. 30 min.

Mój też ładuje się ponad 2 godziny, ale z kablem Lanberga widzę wyraźnie przyspieszenie. Oby i ten od Xiaomi się nadawał

Swoją ładowarkę do XIaomi zgubiłem na urlopie i byłem zmuszony kupić sobie nową. Kupiłem taką Oryginalna ŁADOWARKA SAMSUNG EP-TA800 Super Fast Charging + Kabel USB-C Czarna - ✅ 4GSM.COM i widzę, że ładuje szybciej niż ta załączona oryginalnie to Xiaomi

@as987 być może szybciej u Ciebie ładuje z racji że ładowarką którą zakupiłeś ma

11V - 2.25A ( Super Fast Charging) 25W

A nie jak np. u mnie tylko 18W. Ale to już czy tak na pewno jest musiał by się wypowiedzieć Kolega @Domker co jest w temacie bardziej obeznany.

Ja mam ładowarkę 09-ew i coś się stało. Naładowała do 61% i dalej ni w ząb. Szukałem w internecie - wina USB,może być przypruszone, resetowałem ustawienia aplikacji. Podłączyłem ładowarkę od Motoroli g7 i ładuje, ale wolno. 3 godziny od 22% do 90%. Oryginalna ładowarka idzie pocztą. Zobaczymy czy coś się zmieni. Jak coś to przywrócę ustawienia fabryczne, może to pomorze. Byłem zadowolony z telefonu do tego momentu. Teraz jestem w konsternacji. Przepraszam, że odświeżyłem temat ale to dla mnie ważne, może ktoś ma jakieś wyjście z sytuacji, czemu ładowarka ładuje tak wolno i tylko do 61%.