Lagi i zcięcia w Battlefield 3

Witam wszystkich, od razu na wstępie mówię, że jestem tu nowy :mrgreen: Mam problem z BF 3, gra dość często mi się zacina i mam duże lagi, próbowałem zwiększać wydajność na NVIDIA Control Panel i wspomagałem się odrębnymi programami ale wciąż to samo :frowning:

Preferencje mojego PC to:

Intel Core i5 750 (4x 2,67 GB)

Ram: 4 GB

Nvidia GeForce GTS 250 (1 GB)

Proszę o pomoc.

zmniejsz jakość tekstur do medium, podaj prędkosc internetu jesli chodzi o lagi, wyłącz jak najwiecej procesow ktore chodzą a ktorych nie potrzebujesz

Wszystkie detale mam na minimum, neta mam 1 Mb/S ale zawsze szukam serwerów z pingiem ok. 30, a kiedy włączam grę wyłączam wszystkie inne programy typu gg, wmp itd.

czy wszystkie gry się zacinają czy tylko ta? wyczyść komputer ccleanerem, zdefragmentuj dysk, przeskanuj komputer programem malwarebytes antimalware

ccleaner: www.piriform.com

malwarebytes: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

i sprawdź dysk programem HD tune [error scan]

http://www.hdtune.com/download.html

aktualnie tylko ta :frowning:

dobra porobię to co napisałeś i napiszę jak wygląda sytuacja z grą :slight_smile:

więc zapewne problem leży w grze :slight_smile:

Dużo ludzi na różnym sprzęcie narzeka na tą grę - podobno pomaga 8Gb RAM jak ma się system 64bit -mnie na szczęście te problemy ominęły , chociaż mam CDMA Plus i PING od 90 wzwyż to gram bez problemów -mam i5 2500k , GTX580,8GB RAM zawsze najnowsze stery do grafiki obecnie 290.53beta.Pozdrawiam.

właśnie apropo gier najnowszych i systemow 64bitowych [windows7] to tak jak onimusza mowi, dobrze mieć te 8/6gb ramu, bo wielce prawdopodobne ze na 32bitowym by śmigało w pełni normalnie przy 4gb.

Dodane 29.12.2011 (Cz) 11:47

poztym 1mb to za mało na taką gre, gdyż weź pod uwage że nie tylko gra korzysta z internetu tylko w tym czasie jeszcze pare innych rzeczy z niego korzysta, druga sprawa na czas gry sproboj w pełni antywirusa wyłączyć

GTS 250 to nie jest demon wydajności.

A 8 gb ramu w niczym nie pomoże. http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Battlefield_3_-_testy_CPU%2C_RAM_i_Vintage-4187/strona/15974.html

Ja sam ma neta 1mb i gra mi normalnie dział.

Problem tkwi w samej karcie graficznej, wymień ją na jakiegoś GTX z seri np. 4 lub GTS 450

Heh wymienić to nie problem, gorzej z dopasowaniem karty graficznej pod płytę główna :slight_smile:

Wymiana ,wymianą ,ale bez dwóch zdań GTS250 powinien sobie radzić z grą .

Sterowniki najnowsze ?

Takie manewry zazwyczaj pogarszają sytuacje. W panelu Nvidii > Wyreguluj ustawienia obrazu korzystając > ustaw Użyj ustawień aplikacji 3D > zastosuj > teraz możesz bawić się ustawieniami w grze.

Oczywiście, że najnowsze. Niedawno wypuścili nową wersję i od razu ją ściągałem :slight_smile:

Zrób tak jak pisałem w panelu i sprawdź.

Przecież tak zrobiłem… ja to napisałem

A można wiedzieć ,gdzie to napisałeś ?

Z tego co widzę to można wnioskować ,że zrobiłeś odwrotnie…

nie za wolny procesor?

Eee no co ty ,żartujesz ? :smiley:

mam AMD Athlon II X4 (4x 3,00) i działa na najwyższych obrotach przy battlefield 3. sprawdź kartę graficzną

ludzie nie wiem wogóle o czym jest dyskusja? napisał wyraźnie LAGI co wskazuje na problem z połączeniem, 1 mbps to ZA MAŁO, zwłaszcza jeśli chodzi o neostrade w której 1mbps jest nieodczuwalne ni jak…

skoro problemu nie da sie dojść przy sprzęcie który jakoś szczególnie nie jest zły, to przy kiepskim necie wiadomo że to net…

Co Ty powiesz - ja jakoś gram od premiery na radiówce CDMA :stuck_out_tongue: 34266183