Lagi na dobrym laptopie Battlefield bc 2

Witam was niedawno kupiłem sobie BF:BC2 i mam lagi na multi i mało fps w singlu internet mam 10 mb to nie może być wina internetu mój laptop to HP PAVILION G6 1260 ew myślę że powwinno na nim płynnie to chodzić jego parametry to :

4gb ram

karta graficzna radeon hd6470m 1gb

procesor 2.4 GHz Intel Core i5-2430M

Chciał bym się jeszcze dowiedzieć coś o najnowszych sterownikach do tego laptopa lub karty graficznej .

Sorry za błędy jeśli jakieś popełniłem :wink:

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Oczywiście ten laptop jest do Worda a nie do gier ale ta gra ma małe wymagania. W tym przypadku raczej to nie wina laptopa i prędkości internetu tylko odpowiedzi serwera. Ja w AIONIE na moim Lenovo Y580 z i7 NVidia 660 i 16 GB RAM mam przy rozdzielczości 1920x1090 60 fps, ale jak się pojawi dużo ludzi to może spadać nawet do 10 fps.

Lagi na multi mogą być spowodowane przez internet, a co do singla - na jakich ustawieniach grasz ? Ustaw na średnie-low, gdyż twoja karta graficzna nie jest najlepszych lotów do tego tytułu.

Na najniższych gram może to przez sterowniki poradzicie mi jakoś co do doboru sterowników do karty ?

No nie wiem czy np najnowsze stery dużo dadzą by ci grę uciągnąć. Grafę masz po prostu nie do gier, i tak sukces że ci Bf Bc2 uciągnęło.

Zawsze możesz się postarać o kilka klatek więcej, wyłączając np jakieś aplikacje działające w tle lub np zmniejszając rozdzielczość, antyalizing czy cienie w grze :slight_smile:

Powiem Ci że ten najnowszy cod bo2 chodzi na minimalnych lepiej od bf nie czuje scin ogólnie te nowsze działają dobrze np metro last light tylko z tym bf bc 2 nawet bf 3 troche lepiej działa :wink:

Hmm to dziwne . A BF BC 2 zaktualizowany do najnowszej wersji ?

Tak , chciał bym się jeszcze zapytać o sterowniki do radeon hd 6470m jak by mi ktoś pomógł podrzucił link albo coś . Z góry dzięki :wink:

http://driverscollection.com/?H=Radeon% … 70M&By=AMD

Miałem te sterowniki ale nie mogłem w nich grafiki przełączać ale lekkie zmiany czułem jak byś mógł to bym prosił ze zmianą grafiki z góry dzięki

Sprecyzuj o co Ci chodzi z " jak byś mógł to bym prosił ze zmianą grafiki" … bo nie rozumiem.

Zainstalowane sterowniki tamte są dobre ale ponieważ w laptopie mam 2 karty graficzne intela i radeona to gdy instaluje ten najnowszy sterownik to i tak to nic nie daje ponieważ gry odpalają mi się na intelu a pozatym nie mogę zmienić tego na wysoka wydajność . Laptopy z 2 kartami graficznymi mają funkcje przełączania grafiki więc ja potrzebuje sterowników z taką funkcją :wink:

Dodane 15.11.2013 (Pt) 12:59

czyli nikt mi nie pomoże ? :slight_smile: