Lagi po akt. STEAM'a w CS:CZ

(Dawid Tworzy) #1

Witam!

Więc tak, mam problem z wyżej wymienioną grą.

Dzisiaj (27.10.06) ok. godziny 17:00 postanowiłem sobie zagrać w CS'a:CZ. Odpalam gre... patrze... STEAM mi się aktualizuje... ta aktualizacja przebiega inaczej niż dotychczas zaobserwowane... nie potrafie teraz tego bardziej opisać, poniewaz odszedłem wtedy od komputera... przychodze i widze, że gra jest włączona... odpalam szukanie serverów... i sie zaczeło...

Zamiast ok. 500 serverów wyszukało mi ledwo 100 i to w ślamazarnym tempie... odpalam pierwszy lepszy... "lagi" ( czy Bóg wie co innego ) już od samego limbo menu... reakcje są opóźnione... gra co pare sekund "blokuje" moje ruch... np. cały czas ide przed siebie, a nie trzymam żadnego klawisza! Nie moge ruszać myszką przez pewien czas... itd.

Wykluczam powody:

• Mam NEO 512, więc...

• Żadne inne aplikacje napewno nie spowalniają kompa...

• CFG do CS'a zrobiłem po części sam i działało dobre 2 miesiące...

Proszę o pomoc...

Dzięki.

P.S Może lepiej będzie jak ktoś powie jak usunąć tą ostatnio aktualizacje STEAM'a jeżeli się da...

(bartus2003) #2

aktualizacji steama nie a sie usuwac, tego co obserwuje, jesli wystepuja jakies bledy to sa one usuwane np na nastepny dzien... tez auwazylem to samo co ty, ale juz u mnie jest ok. Samo sie zrobilo :smiley:

(Dawid Tworzy) #3

Samo powiadasz... odpale CS'a i zobacze jak sie cuda na kiju dzieją :wink: