Lagi podczas grania po sieci pomimo niskiego pingu // logi

Witam. Od razu mówię, że nie wiedziałem czy dać tu, czy do działu o internecie, dałem tutaj, ponieważ wydaje mi się że to jest z winy wirusów/innego syfu. Mam problem, od pewnego czasu, gdy gram w Cs’a sourca, diablo 2 czy jakąkolwiek inną grę na multiplayer, strasznie mi laguje. (Jak gram na single player to wszystko ładnie bez zacinki). Myślę że to jakiś wirus, bo w cs’ie mam pingi 5-20 na serverach na których gram. Kaspersky nic nie wykrył. Dzwoniłem do UPC, czy nie trwają jakieś prace etc co mogłoby mi wieszać neta, ale powiedzieli mi, że nikt się nie skarżył na złe działanie internetu. Co może być tego przyczyną? Jak to ‘zwalczyć’ inną metodą niż format? Z góry dzięki

Log z HiJacka:

http://wklejto.pl/13468

Log z ComboFixa:

http://wklejto.pl/13472

W kasperskim steam odblokowany?

Tak. Poza tym to się nie stało po zainstalowaniu kasperskiego, tylko z dnia na dzień po prostu zaczęło się psuć.

Miałem coś takiego tylko że ja na nodzie jadę ale to na 100% nie jest wina po stronie antyvira. Powyłączaj wszystkie programy jakie masz włączone (torrenty i inne pierdoły które nie są Ci potrzebne do grania). Któryś program musi Ci obniżać ilość klatek w grze. Tak w ogóle to ile ich masz? Czasami wystarczy że dysk zacznie Ci pracować i od razu jest spadek. Możesz nawet i antyvira wyłączyć i zobaczyć jak wtedy. Po prostu wszystko co jest zbędne do sourcea wyłącz. Wiry i tak Ci nie wskoczą od grania a przynajmniej będziesz wiedział. Jak nic to nie da to może być też i system. Pozdrawiam

Nie mam żadnych programów P2P, nic nie ściągam z internetu jak gram. A jak sprawdzić ilość fps’ów?

// a sprawdził ktoś logi?

Wklej do notatnika

Z menu Notatnika wybierasz - Plik - Zapisz jako - Zmieniasz rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki - zapisz pod nazwą Fix.reg

Uruchom ten plik, potwierdź dodanie do rejestru, uruchom ponownie komputer.

Logi wyglądają na czyste.

usuń ręcznie folder C: \Qoobox oraz instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść system oraz rejestr CCleaner

Wykonaj optymalizacje Autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar Mój komputer Kaspersky Online Scanner Uruchom pod IE daj raport na forum

lub Dr.WEB CureIt!

net_graph 3 w konsoli