Lagi w Counter-Strike 1.6

Siemanko, od niedawna przejmują mnie “lagi” związane z przycinaniem gry, podczas, np. rzucania granatów, używania radia, akcji z przeciwnikiem lub po zabiciu przeciwnika. Chodzi mi o taki 0.5 sec lag i później wszystko wraca do normy. Przejmuje mnie także ping w grze, mam dobrego neta 6mb/s stałe łącze, duży zasięg a ping mam 30-80, natomiast mój kumpel mieszkający obok mnie z tym samym internetem ma ping 10-20… Chciałbym prosić o jakąkolwiek pomoc, rady itp. Mam gamingowego laptopa, dzisiaj nawet formatowałem lecz to nic nie dało. Gram na stałych 81 fps, mogłoby być więcej lecz raczej nic to nie da bo na stałych 150 fps było to samo :confused:

 

Procek intel core i7 3.3 ghz

Karta g. nvidia gt 650m - wiem wiem, niby słaba, troche sie grzeje ale bf3 multi chodzil na wysokich detalach i mial nawet 60 stalych fps.

 

moje cfg i ucfg

 

 http://speedy.sh/JFQpS/config.cfg

 

 

Bardzo bym prosił o szybką pomoc, nie wiem co jest nie tak, może jakieś dodatkowe nieznane mi komendy a może coś pogrzebać w systemie ? Dodam, że mam tylko podstawowe stery, potrzebne aktualizacje oraz steam + cs, nic więcej.