Lagi w cs / vt

Elo,

ostatnio mam problemy z grą w cs 1.6… otóż ping w grze mam ok 30-50 jednak co chwile skacze on do ponad 300+ Dodatkowo gdy jestem na Ventrillo i chce cos poweidzieć, momentalnie ping skacze mi jak szalony… Obojętnie jaka jest godzina, czy 10 rano, 20 czy też 3 w nocy… cały czas to samo,… Mam radiówkę 640kb/s ponad rok i cały czas spisywała się bardzo dobrze… ostatnio mam z nią problemy tylko…

Dodam, ze ok miesiąc temu miałem format kompa, i ogólnie chodzi dość szybko- bywało gorzej :stuck_out_tongue:

Log z hijacka

http://wklej.org/id/b688f6bb40

Wyglada na to ze to wina dostawcy internetu. ale sprobuj zmienic ustawienia na mniejsze. no i oczywiscie powylaczaj prgramy jesli jakies dzialaja podczas grania. najbardziej te do sciagania. ale ja jestem zdania ze to wina neta.

mysle ze pomoglem pozdro

zainstaluj sp2 do Windows,bo masz sp 1 8)

No z adminem rozmawiałem i mówił, że z nadajnikiem wszystko dobrze, i mam jechać sprawdzić konfiguracje kompa do niego. Co do SP2 to podobno spowalnia kompa bardziej niż SP1 dlatego zostawiłem:P

:x :x :x SP2 to różne poprawki do windowsa,może po zainstalowaniu sp2 twój problem byłby rozwiązany,ale rób jak chcesz :twisted: :twisted: