Lagi w cs


(NforX) #1

Od trzech dni mam wysoki PING w cs czasami skacze do 500 ms gra jest bardzo niekomfortowa . Mam ruter WIFI TP-LINK TL WR740N. Wcześniej z połączenia z internetem byłem zadowolony. Strony internetowe otwierają się nawet szybko ale jest problem z cs. Zrobiłem test na www.speedtest.net wyniki: Ping 106 ms, prędkość pobierania 1.91 Mb/s, prędkość wysyłania 0.49 Mb/s. Chciałbym się obejść bez nowych cfg, komend itp.


(pawelqs) #2

Witam , u mnie też od 3 dni mam wysokie pingi no i bardzo skaczą to chyba wina pogody, trzeba poczekać może się poprawi.


(SnykeShadow) #3

Wszystko zależy od dostawcy Internetu stabilności systemu Twojego komputera oraz tego czy serwer jest hostowany czy też dedykowny.

Porównywanie płynności działania gry z otwieraniem się stron internetowych?

Absolutnie nie da się tego porównać choćby z powodu tego, że gra w przeciwieństwie do stron Internetowych o określonej ilości skryptów doczytywana jest też na określonej ilości skryptów, ale w czasie rzeczywistym – to naprawdę dwa różne „światy”.

Jeżeli chodzi o ping?

Tragedii tutaj nie widzę – przynajmniej przy tej prędkości dosyłowej. Jeżeli uważasz, że Twój ping jest zbyt wysoki to zadzwoń do operatora sieci z prośbą o zresetowanie Twojego portu.

Na temat, pingu – co to jest? Możesz poczytać tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ping

Jeżeli chodzi o samą grę?

Nie jesteś osamotniony w tego typu problemie dotyczącego „lagowania” czy też „mikro przycięć” w Counter-Strike. Ten problem jest powszechnie znany i tak naprawdę „złotego środka” na to nie ma.

Z Twojej strony – jedyne, co możesz zrobić by poprawić płynność gry to zastosować program do wyłączania zbędnych procesów uruchomionych na Twoim komputerze podczas gry.

Dobrym programem do tego przeznaczonym jest Game Booster http://www.dobreprogramy.pl/Game-Booste … 26748.html lub Razer Game Booster http://download.komputerswiat.pl/akceso … me-booster

Jeżeli nie chcesz się pakować w różnego rodzaju skrypty dla Counter-Strike’a by poprawić płynność gry to po za zresetowaniem portu lub też użyciem któregoś z wymienionych programów nic Ci raczej nie pozostaje.