Lagi w cs

Od trzech dni mam wysoki PING w cs czasami skacze do 500 ms gra jest bardzo niekomfortowa . Mam ruter WIFI TP-LINK TL WR740N. Wcześniej z połączenia z internetem byłem zadowolony. Strony internetowe otwierają się nawet szybko ale jest problem z cs. Zrobiłem test na www.speedtest.net wyniki: Ping 106 ms, prędkość pobierania 1.91 Mb/s, prędkość wysyłania 0.49 Mb/s. Chciałbym się obejść bez nowych cfg, komend itp.

Witam , u mnie też od 3 dni mam wysokie pingi no i bardzo skaczą to chyba wina pogody, trzeba poczekać może się poprawi.

Wszystko zależy od dostawcy Internetu stabilności systemu Twojego komputera oraz tego czy serwer jest hostowany czy też dedykowny.

Porównywanie płynności działania gry z otwieraniem się stron internetowych?

Absolutnie nie da się tego porównać choćby z powodu tego, że gra w przeciwieństwie do stron Internetowych o określonej ilości skryptów doczytywana jest też na określonej ilości skryptów, ale w czasie rzeczywistym – to naprawdę dwa różne „światy”.

Jeżeli chodzi o ping?

Tragedii tutaj nie widzę – przynajmniej przy tej prędkości dosyłowej. Jeżeli uważasz, że Twój ping jest zbyt wysoki to zadzwoń do operatora sieci z prośbą o zresetowanie Twojego portu.

Na temat, pingu – co to jest? Możesz poczytać tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ping

Jeżeli chodzi o samą grę?

Nie jesteś osamotniony w tego typu problemie dotyczącego „lagowania” czy też „mikro przycięć” w Counter-Strike. Ten problem jest powszechnie znany i tak naprawdę „złotego środka” na to nie ma.

Z Twojej strony – jedyne, co możesz zrobić by poprawić płynność gry to zastosować program do wyłączania zbędnych procesów uruchomionych na Twoim komputerze podczas gry.

Dobrym programem do tego przeznaczonym jest Game Booster http://www.dobreprogramy.pl/Game-Booste … 26748.html lub Razer Game Booster http://download.komputerswiat.pl/akceso … me-booster

Jeżeli nie chcesz się pakować w różnego rodzaju skrypty dla Counter-Strike’a by poprawić płynność gry to po za zresetowaniem portu lub też użyciem któregoś z wymienionych programów nic Ci raczej nie pozostaje.