Lagi w grach

Siemka. Mam laptopa hp pavilon dv6000:

-Windows Vista

-nvidia geforce 7150 (główny sterownik nvddum, nvd3dumx.dll, nvwgf2um)

-AMD Turion 64X2 Mobile Technology TL-60 (2 CPUs), ~2.0GHz

-pamięc 3006MB RAM

-directX 10

Probem polega na tym, że byłe jaka gra np. frets on fire, cod4 o małych wymaganiach laguje. Czy da radę grać w ogóle na tym kompie? Czy wystarczy wgrać nowe sterowniki do karty graficznej? A jak tak to w jaki sposób? Jak jeszcze jakieś dokładniejsze dane podać, to prosze pisać.

Ta karta to tragedia więc normalne że gry “lagują”, a tak właściwie serio masz 3006mb ramu?

ta karta to integra i dedykowana?? jaką grę chciałes odpalić ??bo wiem że sporo gier nie jest skojarzonych z grafikami od laptopów ;/

na integrach większość gier nie chodzi, tak jak mówi andrzej928.

W narzędziu diagnostycznym jest napisane, że 3006mb to pewnie tak jest;p dokładniej chodzi mi o cod4, bo mam taki sam problem jak w tym wątku:

viewtopic.php?f=11&t=264240&start=0

ale nic mi nie pomaga, więc pomyślałem, że może mi się uda na laptopie pograć, ale jak nic z tego, to trzeba się z tym pogodzić;p A co to tego drugiego wątku, stało mi sie tak po formacie dysku, a jeszcze przed formatem mnie cały czas pb wyrzucał bez żadnego, dokładniejszego komunikatu. Kiedyś jak pb mnie wyrzucał to go się przeczekało i potem było ok;p A teraz to nie wiem co mnie cofa do tego pulpitu. A jeszcze jedno, co to jest “witaminka”;p

co to to jest ta cała “witaminaka” to ja nie wiem. A gdzie to słyszałeś? może źle przeczytałeś czy coś. może chodziło o witaminke a ty sie pomyliłeś.