Lagi w grze

Witam,mam następujący problem…Gram w tibie od ponad roku i nigdy nie miałem lagów,od jakiś 10 dni zaczęło mi lagować gre (jak nigdy).zawsze mogłem grać płynnie nawet przy włączonym gg i ściąganym filmie w bearshare a teraz…wszystko wyłączam i nic nie daje.nawet antywira zmieniłem na avasta bo potrzebuje mniejsze zasoby…Przypominam ze mam neostrade o prędkości 1mb/s.Aha i 2 dni temu zrobiłem formata i też nic nie dało :cry: prosze o pomoc :?

Serwery też mają ograniczoną wydajność i to po ich stronie leży wina. http://www.speedtest.pl na tej stronie sprawdz wydajność swojego łącza i powiedz ile Ci wyszło

Może serwery tej feralnej gry po prostu szwankują?

Więc tak: Download: 1065 kbps

Upload: 264 kbps

Latency: 77 ms

Nie przejmuj się w grze World of Warcraft jak grałem również były lagi z winy serwera ostatnio najczęściej można było je zauważyć na arenach PVP zwłaszcza na Alterac Valey. Teraz to nie wiem nie gram już od jakiegoś czasu

Cyba91

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.