Lagi w grze

(Cyba91) #1

Witam,mam następujący problem...Gram w tibie od ponad roku i nigdy nie miałem lagów,od jakiś 10 dni zaczęło mi lagować gre (jak nigdy).zawsze mogłem grać płynnie nawet przy włączonym gg i ściąganym filmie w bearshare a teraz...wszystko wyłączam i nic nie daje.nawet antywira zmieniłem na avasta bo potrzebuje mniejsze zasoby...Przypominam ze mam neostrade o prędkości 1mb/s.Aha i 2 dni temu zrobiłem formata i też nic nie dało :cry: prosze o pomoc :?

(Kalin 93) #2

Serwery też mają ograniczoną wydajność i to po ich stronie leży wina. http://www.speedtest.pl na tej stronie sprawdz wydajność swojego łącza i powiedz ile Ci wyszło

(Zvhirek) #3

Może serwery tej feralnej gry po prostu szwankują?

(Cyba91) #4

Więc tak: Download: 1065 kbps

Upload: 264 kbps

Latency: 77 ms

(Mateusz Golebiowski) #5

Nie przejmuj się w grze World of Warcraft jak grałem również były lagi z winy serwera ostatnio najczęściej można było je zauważyć na arenach PVP zwłaszcza na Alterac Valey. Teraz to nie wiem nie gram już od jakiegoś czasu

(Kaka') #6

Cyba91

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.