Lagi w grze

(Kolo37) #1

Witam odkąd przeinstalowałem system z Windowsa 7 na Windows XP pojawiły mi się lagi w counter-strike nigdy tak nie miałem ping mam 30, fps 100 ale i tak mam lagi takie jak poruszam myszką to tekstury tak jakby ladowały się lekkim pokazem slajdów a czasami takie paski przelatują na teksturach może ktoś wie jak to naprawić próbowałem już na 2 kartach graficznych.

(Zajczyk95) #2

a zainstalowałeś sterowniki?

(Adi636) #3

moim zdaniem to zawsze jest podstawowe pytanie dla takich właśnie tematów i zawsze autor tematu powinien napisać czy instalował jakieś sterowniki czy coś, bo każdemu oddzielnie tłumaczyć to już się robi niedobrze. ale skoro nie napisałeś, to napisz czy instalowałeś jakieś sterowniki ? skoro masz XP to rozumiem, że raczej nie musisz zwracać uwagi na architekturę (x86 lub x64) :wink:

(Dimm Dna) #4

@smooker Mimo iż mało popularny to istnieje Windows XP professional x64

Od siebie dodam że powinieneś spróbować najpierw wyłączyć zaporę systemu windows. Jeżeli Ping się zmniejszy włącz ją i dodaj wyjątek dla Counter Strike.

Widzę że w cs'a grasz. Wpisz w konsolę net_graph 1. Podczas gry obserwuj diagram. Powiedz mi jak wygląda podczas lagowania i w którą stronę "rwie" tą kreskę.

(Adi636) #5

tak zapomniałem. rzadko kto go ma, ale jednak mogłem o tym wspomnieć :wink: a tak w ogóle.. są sterowniki na XP 64-bit ? :-o

(Kolo37) #6

tak instalowałem sterowniki i najnowsze i starsze.Zapora wyłączona dodam że nawet kursor po pulpicie lekko tak jakby lagował