Lagi w GTA IV

Czesc. Zainstalowalem sobie GTA IV leczy gdy zaczynam grac to gra zaczyna miec lagi(obraz przeskakuje). Podobno żeby obraz nie skakal jest potrzebny jakis patch,lecz nie wiem jaki. Powie mi ktos co to za patch i skad moge go pobrac ?? Pozdrawiam

a gra orginalna ?

spójrz tutaj http://gta.net.pl/download,gta.html poszukaj patchy :wink:

Obraz faluje ??

Pewnie kamera się buja :smiley:

Jeżeli masz “pokaz slajdów” to prawdopodobnie wina za słabego kompa. Jeżeli kamera buja się jak pijana - gra jest piracka. Proste.

to teraz robią takie zabezpieczenia że jak gra piracka to obraz faluje?? Pytam na poważnie… :shock:

Nie, to raczej wina wadliwego cracka.

Falujący obraz i samo jeźdzące samochody i niedziałająca kafejka internetowa to zabezpieczenia gry.

Heh, pomysłowe :slight_smile:

Witam podłączam się i pytam po zainstalowaniu co jakiś czas mam pokaz slajdów nie faluje tylko się przycina gra oryginalna tylko bez patchów po zainstalowaniu patcha 1.0.7.0 jest jeszcze gorzej czym to może być spowodowane? mój sprzęt to…

Windows 7 home

System Model: Aspire 5740

BIOS: Ver 1.00PARTTBL

Processor: Intel® Core i5 CPU M 430 @ 2.27GHz (4 CPUs), ~2.3GHz

Memory: 4096MB RAM

Available OS Memory: 3956MB RAM

grafika:

Card name: ATI Mobility Radeon HD 5470

Display Memory: 2225 MB

Dedicated Memory: 503 MB

Shared Memory: 1722 MB

ja tam się zabardzo nie znam ale chyba spełnia te wymagania a tnie się na ustawieniach medium i rozdzielczości 1024x768 !!

Na laptopie nie pograsz.

Matko. Cóż za stereotypowe myślenie. Ja gram na dużo słabszym laptopie (z podpisu) i gra jest w miarę płynna na rozdzielczości 1280x800. Co do:

GTA IV po prostu tak ma że raz działa lepiej, a raz gorzej i zdarzają się sytuacje że na słabszym komputerze działa lepiej niż na lepszym. Co do patchy - wgrywasz od razu ostatni czy też wcześniejsze? Może spróbuj pościągać wszystkie patche które wyszły i zainstalować je po kolei. Zaktualizuj sterowniki (zwłaszcza do grafiki).