Lagi w nfs mw 2012

Gdy gram w nfs po kilku minutach zaczyna mi się lagować , gdy zminimalizuje ją jest ok, źle znowu po kilku min jest to samo , nie wiem czemu laguje, bo kiedyś w nią grałem normalnie.

Nie wiem jakie urządzenie posiadasz, ale sprawdź temperatury pod obciążeniem np. programem HWMonitor bądź podobnym.

procek : AMD a10-5800k apu with radeon™ HD graphics 3.80Ghz
8gb ram
grafa: AMD radeon r7 200 series 2gb
raczej się nie przegrzewa bo ostatnio wymieniałem wentylator , nfs ma małe wymagania a np. Watch dogs 2 gram na średnich bez lagów , więc nwm .

Więcej osób zmaga się z tym problemem, znalazłem dwie porady które pomagały niektórym graczom:

For AMD/ATI Users , Turn your “Geometracy Detail” to low and it will be smoother like 85% it only changes the far of view to x4 instead of x16 which makes your FPS drops

I had the same problem (running on i5 3570k & asus 7870) until I turned ambient occlusion from high to medium. I’m pretty sure high textures is more important than ambient occlusion, so I’d recommend leaving the textures as it is and turning ambient occlusion down.

Spróbuj, może coś pomoże

Próbowałem już tych obu porad , ale nic sie nie zmienia .Wstawiam scren z HWmonitor podczas gry.