Lagi w Tibi na ping'u 20[w CS brak lagów]

Witam! Otóż od dzisiaj [chyba?] posiadam lagi w grze Tibia. Ping do strony onet.pl wynosi 19/25, w Cs’ie [counter strike] pingi również wynoszą 15-50. Nie wiem OCB, wczoraj lagów nie miałem. Wiecie może co może być przyczyną tych lagów?

Nigdy ich nie posiadałem, mam internet Multimedia 1mb. [niedawno wymienialem plyte glowna i karte graficzna, moze to jest przyczyna?]

btw.

jest tak, mam lagi, mam lagi,. Nie mam lagów, chwile później [5 min?] znowu lagi. i tak wkolko ;/

DraGoOonN , Użyj opcji Edytuj i zmień temat na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym wypadku temat poleci do śmietnika.

to znak z niebios żebyś dał sobie spokój z tym ścierwem :stuck_out_tongue: :smiley:

dla niektorych scierwo, dla niektorych fajna gra…

btw. nie potrzebuje takich odpowiedzi :confused: (wydaje mi się że moj internet “gubi pakiety”)

a mi się wydaje że jeszcze nie dorosłeś na tyle, żeby korzystać z internetu…

mam odpowiednia ilosc lat zeby z niego korzystac, nie wiem po czym stwierdzasz ze jednak mam nieodpowiednia… btw. nie chcem tu spamu tylko potrzebuje odpowiedzi na moje pytanie.

dzwoń do admina internetu…

widzę nick… i na dodatek grasz w tibie…

Pewnie to wina serwera na jakim grasz .

Wie ktoś może o co chodzi?

Na komputerze mam Freezy, podlaczam internet do laptopa i lagów nie ma… w czym jest problem, ludzie!1…

Może jakiś syf. Przeskanuj kompa adekwatnymi programami.

Zdefragmentuj dyski itd. Po prostu zrób generalne porządki.

a pomyślałeś może o tym że grałeś w godziny szczytu?? może dlatego?

formata calego dysku mialem doslownie 2 tygodnie temu

mam modem z multimedi i wydaje mi sie ze nawet jak sa godziny szczytu to nie powinno byc lagow [ze starym sprzetem lagow nie mialem]

w nocy nawet o 3 rowniez mam lagi

elo chlopie mam ten sam problem i moj kuzyn tesz ma ja od 2 tygodni on od 2 miesiecy to na bank wina multimedi kuzyn dzwonil do nich kazali mu wyslac na ich adres e mail port tibi wyslal naprawili to na tydzen i potem znow wrocily te lagi #-o