Lagi w tibia i dziwnie wysokie pakiety!

no ja gram w cs 1.6 i po kilku minutach mnie wywala :confused: zaraz sprobuje dzwonić

///// edit

k0wal to samo ja włąsnie zrobiłem, bo u nich niby wszytko OK

Jak masz z tym problem to leci to tak:

(jak napisał Bolo92)

1.Start > Uruchom > cmd.exe > ping wp.pl -n 30 > Enter

czekasz jak skończy robisz screena i wklejasz w painta wycinasz i masz gotowe. Tylko rób to jak będziesz miał lagi i loos, nie teraz bo powiedzą, że wszytko gra.

  1. Start > Uruchom >cmd.exe > cd C:\ > tracert wp.pl >tracert.txt

No i masz zapisany pliczek tracert.txt na dysku C.

Jeśli dobrze zrozumiałem tego typa z mm to o to mu chodziło, zresztą poszukałem w google i proszę:

http://www.tweakers.thi.pl/1:1125:::::15

http://www.board.counter-strike.pl/view … hp?t=59283

Multimedia leci w kulki, niestety póki co w Ełku nie ma zbyt wielkiego wyboru,ale orientuje się ktoś czy takie zachowanie z ich strony może być argumentem do zerwania umowy beż konsekwencji?

Aha i jeszcze pamiętać trzeba o tym co napisała Aska79, musisz wysłać do nich email’a z adresu @mm.pl, tu jest napisane jak założyć skrzynkę jeśli ktoś jej nie ma:

http://www.mm.pl/pomoc.htm

Mam nadzieję, że coś się w końcu zmieni, zachęcam do wysyłania wszystkich którzy mają ten sam problem, w kupie siła ;)!

chyba zaraz nam tu sie zwali pół Ełku :stuck_out_tongue: Ja już mam dosyć tego jutro ide zerwać umowe

Złączono Posta : 27.11.2007 (Wto) 20:11

jak tam u was dziś nie byłem ale jutr osie przejde do biura i sajgon zrobie dziś nawet spadała mi prędkość do 128! !!

u mnie dziś sie poprawiło trochę, ale dalej czasem CS robi mi freezy, tyle, że rzadziej i krótsze, a jak u Was?

Mam newsa chyba was ucieszy konsultant dziś powiedział że były problemy w Ełku i jutro powinno być ok.

Mam nadzieje ze to prawda ale momentami zaczynam wątpić trzymajmy kciuki.

Złączono Posta : 29.11.2007 (Czw) 17:32

TO SAMO!NAPISZE JEDNO ZDANIE ALE KLUCZOWE:

LUDZIE WYSTRZEGAJCIE SIE FIRMY MULTIMEDIA A W SZCZEGóLNOśI INTERNETU OD NICH ALBOWIEM NIE ZNCIE DNIA ANI GODZINY KIEDY SIE ZEPSUJE A W TEDY NIE DOSTANIESZ Z NIKTą POMOCY.

pisząc w skrócie multimedia powinny sie nazywać multiMendy i jest to najgorszy dostawca internetu w POLCE!

Ja bym protestował :slight_smile: Zawsze znajdzie się gorszy dostawca, pozatym cięzko by było stwierdzić który jest najgorszy.

Nie ma chyba takiego ISP który byłby idealny dla każdego swojego użytkownika.

Ciesz się że miałeś w ogóle internet… Bo ja nie miałem przez pierwsze pół roku, to był koszmarny początek korzystania z internetu.

Strony otwierały się po parę minut o ile się w ogóle otworzyły… Umowa tak skonstrułowana że nie ma haka na admina :frowning: A ja głupi podpisałem bez sprawdzenia chociaż byłaby pewnie taka możliwość, napalony na internet byle szybciej… W nocy i nad ranem w miarę chodziło ale już po szkole czy w soboty/niedziele to katastrofa. ZAWSZE!! Znajdzie się ktoś gorszy…

ehh myślę nad upc co o nich sądzice?

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 11:09

od wczoraj popołudnia nie mam lagów a jak tam u was?

witam

ja pisze z Biskupca. tez mam internet Multimedia (256). od kilkunastu dni mam taki sam problem jak Wy. LAGI LAGI LAGI, rano i w nocy ok. chcialem sie Was zapytac czy poradziliscie cos na to ? oplaca sie wogole dzwonic do nich ? umowa z MM konczy mi sie za 3 mies i w ostatecznosci zamowie Netię a ten niech się “kurzy” :stuck_out_tongue: