Lampa TP nie świeci w Livebox!


(Kamil8566) #1

Witam mam taki mały problem z Livebox! Więc kiedyś byłem u kuzynów i oni tak samo mieli livebox'a tylko im po środku pojawiał się i znikał taki napis TP i obok tego znam TP. Tylko u mnie to nie świeci! Iw tym problem bo nie wiem jak go włączyć! Znalazłem taki pstryczek pod spodem modemu livebox i kiedy go klikam to nic nie daje! Prosze o pomoc jak moge włączyć tą lampe! Z góry dzieki!


(Lukaszk 89) #2

A po co Ci to bezsensowne mryganie?

A livebox działa normalnie?(poza tym mryganiem)


(Konqui96) #3

Być może jest to wina oprogramowania. Do niedawna użytkowałem liveboksa przez dłuższy czas i po jednej z aktualizacji pstryczek przestał działać. Może uznali, że to zbędny bajer :wink:

Pozdrawiam


(Kamil8566) #4

@Loookash89 Tak livebox chodzi normalnie wszystko sie bez problemu włącza, ale dla mnie to miganie wydaje sie fajne i dlatego bardzo go chce. Jak możecie pomóc to prosze pisać!


(Coman Pl) #5

Właściwy przycisk to ten po lewej stronie http://www.all-nintendo.com/IMG/jpg/SSID_livebox.jpg koło wejścia modemowego RJ-11


(Kamil8566) #6

Ej no Woow! Mówiłem o tym przycisku! On i tak dla mojego modemu livebox nic nie daje jak pisałem klikam i nic!


(Lukaszk 89) #7

A może spalona żarówka?


(Kamil8566) #8

Żarówka nie może być spalona ponieważ ja modem zainstalowałem 3 dni temu i od tamtego czasu nie świeci sie!


(Airborn) #9

kefisto , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, dokładnie mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat może zostać skasowany.


(sla17) #10

To idź do salonu niech Ci wymienią na mrygający...