| Land Of Freedom | 10/10/7 | RAGNAROK ONLINE |

Cytauje:

"~*~ Sieć gier Freedom ~*~

Sieć gier Freedom istnieje od ponad 2 lat, w naszym dorobku, są między innymi bardzo popularne serwery do gry World Of Warcraft, MuOnline, Counter-Strike, a teraz zaczyna sie kolejny długodystansowy projekt gry Land Of Freedom Ragnarok Online. Dlatego zachęcamy do wspólnej zabawy, wierząc, że ten serwer będzie stal tak długo jak w/w serwery Freedom’a. Zapraszamy do dalszej lektury tematu. Z poważaniem Administracja Freedom Network

~*~ Land of Freedom Ragnarok Online Serwer ~*~

Witaj graczu!

Właśnie wstąpiłeś w nasze skromne progi, mamy nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej gdyż pragniemy wspólnie z pomocą graczy takich jak Ty stworzyć wspaniały serwer, na który każdy będzie wracał z chęcią i przyjemnością! Pracujemy dla Was i prosimy o uszanowanie tych prac, tak jak my szanujemy wszystkich graczy naszego serwera. Mamy nadzieję iż w ten sposób stworzymy prawdziwą i rzeczywistą historię serwera Land of Freedom.

~*~ Ragnarok Online! Świat dla Was ~*~

Nasz serwer został stworzony z myślą o graczach w różnym wieku. W Ragnaroku zatracają się wszelkie granice świata rzeczywistego co sprawia, iż gra ta pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy/szkole. Na serwerze mamy wewnętrzny regulamin który jesteś zmuszony zaakceptować przed przystąpieniem do gry!.

~*~ Specyfikacja serwera LoF RO ~*~

Po krótkim wstępie, czas na grę! Ale przed jej rozpoczęciem wypadałoby się zapoznać z czym tak właściwie mamy do czynienia.

Rate 10/10/7

[*] WarOfEmperium, CaptureTheFlag

[*] Healer

[*] Komendy: @autoloot, @commands (lista dostepnych)

[*] Przyjazna Administracja! Jeżeli masz jakies ciekawe pomysly na urozmaicenie i ulepszenie serwera, zapraszamy na nasze forum. Wszystkie Wasze uwagi mile widziane.

~*~ Start serwera Land Of Freedom Ragnarok Online ~*~

Start serwera przewidujemy na dzień 11 kwietnia 2008 roku. Do tej pory serwer, bedziemy konfigurować i “dopieszczać”, dlatego każda Wasza trafna uwaga dotycząca serwera, będzie do w/w daty rozpatrywana i w osateczności wprowadzana w życie naszego serwera RO. Dlatego prosimy o udzielanie się na naszym forum http://forum.gamefreedom.pl w dziale serwera Land Of Freedom Ragnarok Online.

Strona główna sieci gier Freedom: http://gamefreedom.pl

Strona główna serwera Land Of Freedom RO: http://lofro.gamefreedom.pl

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!"