Łapanki

Ja przy zakupie komputera wydałe troche więcej kasy ale za to mam legalny system!! Wracając do tematu, to u mnie w mieści takie akcje zdarzają sie rzdako!! Nawet nie pamietam kiedy była ostatnia taka akcja!!

w KMP mojego miasta pracuje kilku moich kolegów z technikum, a w KMP miasta sąsiadującego z moim pracuje mój kuzyn więc informacje jak najbardziej “jedna pani drugiej pani”! :mrgreen:

być może myślisz, że żyjemy w Idylli, państwie prawa i porządku więc lepiej się obudź póki Ci ktoś stołka nie podwinie, na którym siedzisz :wink:

Boris tak, ale to była aucja wymierzona w pedofili a nie w piratów. Ostatnia akcja o której pamiętam to był atak na huba DC w Rudzie Śląskiej i złapali też ludzi z Dąbrowy i okolic. A ten Hub to stał chyba w sieci Elsat (kablówka).

U mnie w okolicy w ciągu ostatniego roku 10 razy był nalot na userów domowego użytkowania, aż się zdziwiłem jak do mnie zapoukali :confused: ale i tak nic nie znaleźli i tak :x Jedyne co znaleźli u mnie to faktury za oprogramowanie :lol: Narazie nawiedzili mnie raz miesiąc temu,wtedy miałem jeszcze windowsa xp, ale teraz też z miła chęcią zaproszę ich do zbadania :mrgreen: oryginalnego softu hehe ,z miłą chęcia pokażę paną z policjii fakturkę na w2k3 :lol:

Ja kiedy kupiłem swojego poprzedniego kompa w jakimś sklepie który propagował piiractwo np.instalował gry na hdd i nie dawał płytki i takie rózne. I pewnego dnia zajechały do mnie gliny i wtopa. Zabrali mi kompa i parę pirackich płyt. Szkoda, że mnie wtedy w domu nie było. Ale mnie uniewinnili z powodu małej szkodliwości czynu. Bo mnie niechcący siora wkopała jak były zeznania. Ale wszystko poszło dobrze. Naloty czasami się zdarzają i trzeba mieć farta takiego jak ja. :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: