Lapotop nie czyta kart

Witam. Mam problem.

Pewnego razu uruchamiam laptopa i wyskoczył mi błąd [bRAK PLIKU bootmrg.] uznałem że sform,atujuę laptopa,…

Na dysku mialem Windows 7 Ultimate

Laptopa sformatowałem wgrałem Windows 7 Ultimate 32bit… i jak wcześniej robiłem formata to pobierałem na innym komputerze podłączonym do komputera sterowniki do mojego laptopa czyli “Acer Aspire 7741G”

tak więc pobrałem wszystko i przeniosłem na pen-drive i zacząłem je pokolei instalować,

Niestety nie dało to żadnego skutku, ponieważ komputer “nie czyta mi łącza LAN, które podpinam do karty sieciowej” - a instalowałem wszystkie steroniki Wriless itp. \

Obrtaz jest w rozdzielczości 1152x XXX wsensie mały… kartę dzwiękową czyta bez problemu, ale nie wiem co zrobić z resztą…

Gdyby udało mi się przynajmniej zainstaloważ [zintegrowac] kartę sieciową, by podłączyć internet… to bym pobrał sterowniki w MENADŻEŻE URZADZEŃ… ale Lipa…

Prosze o POMOC!

Dodane 02.10.2011 (N) 13:59

dodam tylko tyle, że w BIOS’ie tylko przestawiałem aby czytał mi z napędu DVD win’a 7 :slight_smile: a i włączyłem konsole wyboru bootowania na [F12] a tak to nic wiecej

Spróbuj odinstalować wszystkie sterowniki i zacząć od 0. Czyli instalujemy płytę główną, LAN, dźwiękówka (sterownik powinien znajdować się na płytce od płyty głównej) chipset, grafikę i resztę urządzeń.

Robiłem juz tak z 3 razy + 2 razy formatowalem na nowo laptopa i instalowalem win7 …

Te sterowniki trzeba jakoś w ustalonej kolejności instalować albo coś?

Sterowniki pobieram z tej stronki:

http://driverswin.com/acer-aspire-7741g … -download/