Laptop 12/13 cali w przystępnej cenie

Poszukuję laptopa w przystępnej cenie(najlepiej allegro raty payu 0%) - +/- 1000 zł - może być używany( tak też są na taki sprzęt raty) wielkość 12/13 cali - żeby można go było wziąć pod pachę wyjść na dwór i cieszyć się internetami.
Musi posiadać dysk SSD, możliwość montażu(ewentualnie wmontowany) modem GSM, wyjście HDMI, karta graficzna taka aby poszły najprostsze gry typu AoE itp… 8gb ramu i jak się uda to org windows

znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/dell-latitude-e6230-i5-256gb-ssd-8gb-kam-win7-gw12-i6359758586.html?fromVariant=6689978164
czy opłaca się coś takiego kupić

Ciekaw jestem w jakim stanie jest ten laptop. Może być mocno zużyty.

Generalnie, to dobrze szukasz. Biznesówki zawsze są dobrym wyborem. Poproś o zdjęcia laptopa, jak będzie wyglądac dobrze i nie ma żadnych wad matrycy to kupuj. Osobiście wolałbym kupić wersje z HDD i samemu wymienić na SSD, bo na 98% dają najtańszy model.

1 polubienie

Masz rację, też o tym pomyślałem że pewnie wsadzą najtańszy SSD. znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/dell-latitude-e6230-intel-i5-4gb-320gb-win7-kam-gw-i6754939015.html
dołożyłbym sobie dysk SSD i RAM 8GB. Jeszcze mam pytania czy opłaca się dołożyć 80(home) lub 140(prof) zł do windowsa 10 bo i tak jak za rok mają wyłączyć aktualizacje win7 to nie chce mi się później kupować nowego systemu. Czy dokupić modem 3g czy lepiej zainwestować w przenośny router LTE? Zdjęcia laptopa mają na samym dole ale to pewnie najlepiej wyglądający model więc zobaczę może doślą nowe fotki.

Nieźle facet sobie kpi," mocna" karta graficzna zintegrowana Intel 4000. Nie wiem czy w najniższych ustawieniach zagrasz w AoE 2.

AoE 3 ma w wymaganiach kartę 128MB - więc pójdzie nawet na karcie sprzed 15 lat :slight_smile: więc chyba niezbyt wiesz co piszesz

To ty nie wiesz co piszesz, spróbuj na tak starym laptopie ustawić 6 czy 8 krajów, oraz po 200 ludzi, zobaczysz jak wspaniale obraz będzie klatkował. Pisałem o AoE 2.

Zdecydowanie pro. W przypadku home, nie masz serwera RDP i nie możesz wpiąć się do domeny - przynajmniej ja tego potrzebuje. Komputerki poleasingowe są fajne. Sam mam stacje z Xeonem za 1500zł od Della :wink: Z takimi lapkami to problem, że przy 13" oczekuje się mobilności (a przynajmniej ja) i to dużej, co jest niemożliwe przy 2h czasie pracy na baterii.