Laptop 3500-4000zł

Witam!

Od razu przepraszam wszystkich którzy to czytają za to że być może (a raczej na pewno) powielam tematy. Zważywszy że jest nawet pierwszy temat w tym dziale forum dla tych którzy kupują laptopa. :slight_smile:

Mam pewną prośbę. Mój kuzyn miał ostatnio 18-tke :smiley: i zebrało mu się trochę pieniądza i postanowił kupić laptopa. Poleciłbym mu jakiś ale nie chce aby (ciężko :smiley: zarobione) pieniądze poszły przeze mnie w błoto tylko przez to że źle mu doradziłem. Gdy był w sklepie (nie będę robić reklamy) polecili mu Dell’a Vostro 1720. Sam muszę przyznać że laptop całkiem nieźle się prezentuje pod względem sprzętu, ale jakoś dziwnie do mnie nie przemawia. Zawsze stałem jakoś za Asusem bo miałem styczność z kilkoma egzemplarzami i nigdy mnie nie zawiodły, Toshiby słyszałem że też niezłe. Ale jemu doradzili Della i się uparł. Wmówili mu już na początku i teraz muszę go jakoś przekonać. Nie wiem czy mam racje że staję przeciw niemu ale wydaje mi się że mógłby mieć coś lepszego w tej cenie. Mianowicie budżet nie powinien przekroczyć 4000zł no można dać tą stówę wyżej jeśli to konieczne.

Do czego laptop będzie używany. Podejrzewam że jakiś montaż filmów i pewnie do jakiś gier. Nie mówię tu o jakiś super wymagających ale pewnie jakaś fifa czy pes.

Jeśli możecie coś doradzić to bardzo dziękuje i pozdrawiam :slight_smile:

Jako zwolennik Lenovo polecam np. ten model: Lenovo IdeaPad Y550 P7450 2.13 GHz / 4GB / 320GB / DVD-SM / GF GT 130M 512 MB http://www.nokaut.pl/laptopy/ideapad-y5 … t-vhp.html

Przepraszam zapomniałem dodać że dobrze gdyby matryca miała 17cali :slight_smile:

Budżet dość pokaźny…to musiała być udana 18-tka:) Ja nie posiadam Dell’a więc nie chcę się wypowiadać jego temat ale osobiście jestem zadowoloną posiadaczką HP-ka już od 4 lat i mogę mówić o nim w samych superlatywach. Może kuzyn przemyśli sprawę i pomyśli o HP-ku?? ja kupowałam swojego na swiatlaptopow.pl bo mają najkorzystniejsze ceny. Wejdźcie sobie na ich stronkę i popatrzcie trochę.