Laptop acer 5920g a klawisze a dotykowe klawisze jak wlaczyc

Witam tak jak w temacie mam laptopa acer 5920g i z prawej strony ciagle swieca sie na niebiesko klawisze są to klawisze typowo multimedialne sluzace do pauzy przewijania itp ale nie moge ich uruchomić nie wiem jak dotykam je i nic sie nie dzieje a nie wiem jakie zainstalowac sterowniki ? Mam windows 7 jeśli to coś pomoże

Hej,

Zupełnie nic się nie dzieje?? Po dotknięciu ich powinny zapalić się jaśniejszym światłem. Jeśli tak się nie dzieje i nie widać żadnej reakcji, zapewne brak Ci oprogramowania Launch Manager - ono umożliwia działanie klawiszy multimedialnych w laptopach Acer’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus

nie te stery mam kumpel mówił ze to trzeba quickplay takie sterowniki ale nie moge ich nigdzie znalesc

Hej,

A w jakiej wersji?? Do systemu Windows 7 - bez wzglądu czy do wersji 32-bit czy 64-bit - występują w wersji 3.x. I czy były one instalowane z uprawnieniami administratora??

Pierwsze słyszę, a na Acer’ach działam już kilka lat… Potrzebny jest po prostu Dritek LaunchManager w wersji 3.04 - znajdziesz go tutaj. Ściągnij, odinstaluj tego, którego masz, zrestartuj komputer i zainstaluj ściągnięty z uprawnieniami administratora.

Pozdrawiam,

Dimatheus