Laptop Acer Aspire 7003WSMi - po zmianie Biosu nie wstaje

Witam, mam problem z moim laptopem. Po instalacji dedykowanego Biosu dedykowanym programem ze strony ACER (z poziomu Windows XP niestety) program zakończył pracę pomyślnie, laptop się zrestartował i już nie wstał. Pojawia się czarny ekran i migający kursor - zero jakiejkolwiek reakcji. Przekopałem pół internetu nigdzie nie ma nawet wzmianki o zmianie biosu poprzez CD-Rom więc zdecydowałem się metodą z poziomu Windows XP.

Pytanie czy jest jakaś szansa przywrócić laptop do stanu używalności? Miał może ktoś taki problem?

A czy to przypadkiem nie kursor systemu? Spróbuj zabootować z płytki systemowej

System nie ma prawa się uruchomić gdy nie ma biosu, bądź jest uszkodzony. A nie było żadnych oznak pracy biosu - detekcji hardware czy ekranu powitalnego itd.

Problem już rozwiązany - okazuje się że najnowszy bios ma jakieś bugi - jeśli ktoś planuje zmianę biosu na v1.20 w Acer Aspire 7003WSMi to niech zrezygnuje i wybierze v1.19.

Znalazłem w necie metodę z Fn+ESC, niestety źle sprecyzowaną w przypadku wgrywania poprzez emulator dyskietki stworzony z USB Flash Drive (w przypadku tworzenia emulatora w systemie Win7), lecz metodą prób i błędów doszedłem co i jak, i laptop ożył.