Laptop Acer Aspire F5-573G-52M7 - wysokie temperatury pracy?

Witam serdecznie chciałby uzyskać od Państwa informacje na temat tego laptopa mam z nim problem chodzi o temperatury które podczas obciążenia programem OCCTPT sięgają nawet 80-90 stopni laptop chodzi stabilnie? w spoczynku podczas korzystania z Internetu sięgają rzędu 50-60 stopni czy ten model ma takie wysokie temperatury czy mam się czym przejmować laptop jest nowy dziękuję za informację
Pozdrawiam

Jest OK.

Może tak być, ale raczej do laptopa nie stosuj OCCT, to nie stacjonarka.

No i jest lato, czyli zdecydowanie wyższe temperatury pracy.

Dzięki serdeczne za udzielenie informacji czyli nie mam się czym przejmować pytam dlatego że posiadam też laptopa Asusa R556LJ-X0828 i ma o wiele niższe temperatury

Dzięki nie będę używał tego programu użyłem go raz bo chciałem go sprawdzić

Niestety te nowe laptopy niby mają nowe energooszczędne CPU i resztę, ale na maksa zmniejszają ich obudowę (i są jak hermetyczna puszka) i chłodzenie i efekt jest taki, jaki jest - ale nie jest źle.

Jak zaciąga zimne powietrze od dołu, to pamięta,j aby był odpowiednio użytkowany.

Dzięki mam jeszcze pytanie czy mogę dołożyć mu 4gb pamięci i chciałem wymienić dysk na ssd czy nie stracę gwarancji? czy mogę to zrobić samodzielnie powiem że ten laptop ma klapkę serwisową

Jeśli nie musisz zdejmować całego dołu obudowy, to zakładaj. W razie czego wyciągasz swoje zabawki i wkładasz firmowe.