Laptop Acer Aspire V5 - nie wyłącza się, nie można go wyłączyć przyciskiem power

Tak jak w tytule nie mogę wyłączyć laptka w żaden sposób, przytrzymując przez 15 sek przycisk power nie wyłącza się. Dodam ze wszystko już przerobiłem w ustawieniach opcje zasilania-ustawienia zasilania-definiuj przyciski zasilania-…dalej przycisk zasilania nie reaguje …nie wyłącza …oczywiscie system windows 10 home… zastanawiam się czy w biosie można było cos zmienić, ale nie mam bladego pojęcia jak to zrobić w ustawieniach…wszystko zrobiłem jak na filmiku Komputer z Windows 10 nie chce się wyłączyć co zrobić? - YouTube

Jaki dokładnie model…

Aspire v5 -123-12104,

Wyjmij baterię, ten netbook miał chyba wyjmowaną. Jak nie wstanie, to będziesz wiedział, że to przycisk zasilania jest uszkodzony… Swoją droga, do czego zamierzasz korzystać z tego kalkulatora? Przy normalnym zamykaniu, ze starym dyskiem i taką specyfikacja, to zamykanie może potrwać…

Tak zrobiłem baterie…i wyszło szydło z worka…problem z przyciskiem…Po włożeniu baterii ,przycisk się załączył .Grzebie teraz na youtubie, może trafie na naprawę tego przycisku…na te chwilę nic nie znalazłem…może sobie sam poradzę. .może to błahostka

  1. wyjmij przycisk, może zablokowany i naciska (uruchamia), będziesz naciskał ołówkiem/paluchem. :slight_smile:
  2. jak nie pomoże, to masz baterię, aż netbook padnie, naprawa zwarcia (najprawdopodobniej) przewyższa wartość sprzętu.

Dziś odpuszczam…tak zrobię .zdemontować czeba będzie przycisk…dzięki :slightly_smiling_face: