Laptop Acer - czarny ekran po załadowaniu Windowsa

Witam posiadam laptop Acer Aspire One d250 i mam dziwny problem mianowicie po załadowaniu systemu operacyjnego(Windows Xp) pojawia się na ekranie tylko kursor i czarny ekran oraz na chwilę migające paski tak jakby monitor był zepsuty ale zaraz znikają i monitor jest czarny z kursorem pośrodku i komputer ani drgnie. Wpisywałem w konsoli odzyskiwania fixmbr fixboot, BIOS resetowałem do ustawień domyślnych i ciągle to samo.Wszystko zaczęło się po tym jak wyłączyłem komputer przyciskiem do włączania :confused: Zaznaczam, że system nie posiada raczej wirusów więc ta opcja zarażenia wirusami odpada. Ma ktoś pomysł czego to może być wina? Czy pozostaje tylko format C? Pozdrawiam serdecznie.

Może karty graficznej, a może systemu (dysku), a może coś innego nie działa tak jak powinno. Można sobie gdybać, ale lepiej sprawdzić. Zrób live cd z jakimś Linuksem i zobacz co się dzieje. Spróbuj też uruchomić komputer w trybie awaryjnym i daj znać czy jest jakaś poprawa.

Jeśli pokazuje się ekran startowy laptopa i nie widać żeby były jakieś przekłamania w obrazie a problem pojawia się dopiero po załadowania systemu zacznij od sterownika ekranu, odpal XPeka w awaryjnym i usuń sterownik graficzny.

Tylko właśnie w trybie awaryjnym działo się to samo.Już zrobiłem format partycji C.