Laptop Acer zawiesza się podczas instalacji Windows Vista

Witam,

mam problem tego typu że gdy instaluje system Windows Vista Business DVD SP1 wersja 32bity (oryginał)na laptopie Acer Extense 5220 na którym wcześniej znajdował się system Windows XP od nowości. Problem polega na tym że po wprowadzeniu klucza i kliknięciu dalej wszystko się zacina i nic się nie dzieje. Nie widać żeby dysk pracował oraz żeby napęd czytał płytę. Dodam że u znajomego który ma identycznego laptopa system nie robił takich problemów.

Pozdrawiam :wink:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

hmm… sprobuj odchaczyć automatyczne aktualizowanie (gdy instalujesz system) i wpisać cdkey dopiero po zainstalowaniu Visty pamietaj ze czasem tak sie dzieje ze na załadowanie kolejnego okna trzeba czekać 10 minut .

Tak też robiłem i czekałem nawet ok. 30 minut i nadal nic.

Hmmm. Szkoda że to nie jest stacjonarny komputer, bo miałem kiedyś taki problem i wystarczyło wykręcić kartę sieciową. Było to z win xp. No ale w laptopie to rozwiązanie raczej niemożliwe.

Dodane 04.11.2009 (Śr) 18:30

w sumie możesz spróbować powykręcać, ale w laptopie to raczej nie radziłbym, ale spróbować możesz. Jak uważasz. Ale jeśli ma gwarancję czy coś to nie. Może wybierz się albo zadzwoń na jakąś infolinię producenta (Acer), albo do salonu w którym kupowałeś komputer.

Pozdrawiam

Dodane 04.11.2009 (Śr) 18:58

Sprobuj wyjąć jedna kość ramu i włożyć ja dopiero po instalacji u mnie to pomogło :stuck_out_tongue:

Jak do tej pory nic nie pomogło. Zrobiłem aktualizacje biosu, sformatowałem dysk, nadal to samo. :? :?

PS:A ramu nie wyjmę bo mam tylko 1 kość. :expressionless: